(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA
Розкажіть друзям

Повернення, обмін, гарантії

Якщо при ремонті автомобіля замовлені запчастини виявляться непотрібними, або не підійдуть до вашого автомобіля, повернення коштів гарантовано.

Ми готові йти назустріч при поверненні або заміні замовлення, якщо:

  • На деталях виявлений заводський брак або вони не відповідають комплектації вашого автомобіля
  • Обов'язково повинна бути вказана причина обміну/повернення
  • Заявка на заміну подана не пізніше 14 днів з моменту поставки
  • Запчастини були в повному обсязі сплачені при отриманні (за винятком кузовних запчастин, які відправляються за попередньою оплатою)
  • Придбані комплектуючі зберегли свій товарний вигляд.

 

У зв'язку з тим, що запчастини до автомобілів не є кінцевим товаром, а призначені для використання у складі вузлів і агрегатів, наш магазин не надає гарантії на придбану продукцію.

 

  • Якщо деталь з якихось причин не підійшла до вашої машині, у вас завжди залишається право її повернення або обміну протягом 14 днів з моменту придбання.

 

Для того, щоб скористатися цим правом, ви не повинні встановлювати запчастину на автомобіль і зберегти оригінальну упаковку: згідно до ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про захист прав споживачів від 12.05.1991 № 1023-XII», обмін товару належної якості провадиться тільки в тому випадку, якщо збережено його зовнішній вигляд і споживчі властивості.

 

Якщо ви все-таки спробували встановити деталь на автомобіль, ми не можемо гарантувати можливість повернення запчастин або згода складу-відправника відшкодування витрачених коштів.

 

Увага! Сайт chery.net.ua не здійснює доставку, а користується послугами транспортних компаній. Тому, ми не можемо нести відповідальність за терміни і якість цієї послуги.

 

Щоб уникнути неприємних ситуацій, рекомендуємо уважно оглянути отриманий товар на складі компанії, що здійснює доставку, цілісність упаковки і самого замовлення.

 

У разі пошкодження товару при здійсненні доставки, звертайтесь безпосередньо до перевізника!

 

Після того, як вами вже підписані товарно-транспортні документи про прийом поставленого замовлення, претензії про збереження при перевезенні, про комплектності, кількості та відповідності отриманих деталей не приймаються!

 

Зверніть увагу, що елементи електричної групи (датчики, лампи, запобіжники тощо) після установки на машину так само не приймаються до поверненню або обміну.

 

У всіх інших ситуаціях, при дотриманні зазначених вимог компанії і Закону України, ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам.

 

Якщо ви повернули запчастини, оплата за повернутий товар буде від 5 до 10 робочих днів, з моменту отримання товару на складі перевізника.

 

Сайт chery.net.ua – ваш надійний партнер в придбанні якісних і недорогих комплектуючих для ремонту та обслуговування китайських автомобілів.

 

Інтернет магазин chery.net.ua – це постачальник кращих запчастин на китайські автомобілі Чері, Джилі, Грейт Вол, а так само на авто під брендом Daewoo і Chevrolet.

Купуючи у нас комплектуючі, ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу в правильному підборі і своєчасну відправку замовлення транспортними компаніями.

Що робити, якщо деталь намагалися встановити

Повернення товару після невдалої спроби установки на СТО можливе з узгодження зі складом (відправником товару) в тих випадках, якщо:
  • Буде надано акт рекламації та акт виконаних робіт.
  • Покупець надасть свідоцтво про реєстрацію СТО, яке проводило установку. Номер свідоцтва вказаний разом з видом діяльності підприємства.
  • Обов'язково уточнюйте можливість видачі таких даних на автосервісі, який буде робити заміну запчастини.
  • Зберігся товарний вигляд і транспортна накладна на товар / деталь.

Корисні статті

Недоліки Шевроле Лачетті 1.8 LDA 2007 року 27.02.2021 Недоліки Шевроле Лачетті 1.8 LDA 2007 року
Мінуси і недоліки Джилі СК 2007-2009 р.в. 26.02.2021 Мінуси і недоліки Джилі СК 2007-2009 р.в.
Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон 17.02.2021 Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон
Як відновити дверні ручки Шевроле Авео Т250, реставрація вставок керма 16.02.2021 Як відновити дверні ручки Шевроле Авео Т250, реставрація вставок керма
Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу 09.02.2021 Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу
Вода в багажнику Чері Елара А21 03.02.2021 Вода в багажнику Чері Елара А21

Всі статті »

.