(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:00

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA
Розкажіть друзям

Обмін або Повернення.

Ми готові йти назустріч при поверненні або заміні замовлення, якщо:
  • На деталях виявлений заводський брак або вони не відповідають комплектації вашого автомобіля
  • Обов'язково повинна бути вказана причина обміну/повернення
  • Заявка на заміну подана не пізніше 14 днів з моменту поставки
  • Запчастини були в повному обсязі сплачені при отриманні (за винятком кузовних запчастин, які відправляються за попередньою оплатою)
  • Придбані комплектуючі зберегли свій товарний вигляд
 
У зв'язку з тим, що запчастини до автомобілів не є кінцевим товаром, а призначені для використання у складі вузлів і агрегатів, наш магазин не надає гарантії на придбану продукцію.
 
Якщо деталь з якихось причин не підійшла до вашої машині, у вас завжди залишається право її повернення або обміну протягом 14 днів з моменту придбання.
 
Для того, щоб скористатися цим правом, ви не повинні встановлювати запчастину на автомобіль і зберегти оригінальну упаковку: відповідно до ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про захист прав споживачів від 12.05.1991 № 1023-XII», обмін товару належної якості провадиться тільки в тому випадку, якщо збережено його зовнішній вигляд і споживчі властивості.
 
Якщо ви все-таки спробували встановити деталь на автомобіль, ми не можемо гарантувати згоду складу-відправника відшкодування витрачених коштів або заміну комплектуючих.
 
Увага! Сайт chery.net.ua не здійснює доставку, а користується послугами транспортних компаній. Тому, ми не можемо нести відповідальність за строки і якість цієї послуги.
 
Щоб уникнути неприємних ситуацій, рекомендуємо уважно оглянути отриманий товар на складі компанії, що здійснює доставку, цілісність упаковки і самого замовлення.
 
У разі пошкодження товару при здійсненні доставки, звертайтесь безпосередньо до перевізника!
 
Після того, як вами вже підписані товарно-транспортні документи про прийом поставленого замовлення, претензії про збереження при перевезенні, про комплектності, кількості та відповідності отриманих деталей не приймаються!
 
Зверніть увагу, що елементи електричної групи (датчики, лампи, запобіжники тощо) після установки на машину так само не приймаються до поверненню або обміну. 
 
У всіх інших ситуаціях, при дотриманні зазначених вимог компанії і Закону України, ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам. Сайт chery.net.ua – ваш надійний партнер в придбанні якісних і недорогих комплектуючих для ремонту та обслуговування китайських автомобілів.
 
Інтернет магазин chery.net.ua – це постачальник кращих запчастин на китайські автомобілі Чері, Джилі, Грейт Вол, а так само на авто під брендом Daewoo і Chevrolet. Купуючи у нас комплектуючі, ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу в правильному підборі і своєчасну відправку замовлення транспортними компаніями.
.