Пн-Пт 9:00-18:00
     Сб 9:00-14:30

RU | UA

Троїть двигун на газу Джилі МК, ремонт ГБО

Відгуки: 0

Троїть двигун на газу Джилі МК, ремонт ГБО

Двигун з ГБООдним з основних способів економії на паливі при експлуатації автомобіля є установка газобалонного устаткування. Усі необхідні запчастини Джилі МК для монтажу ГБО можна придбати у відповідних дилерів.

Незважаючи на постійне вдосконалення устаткування, а також підвищення кваліфікації фахівців, що встановлюють його, іноді проблеми з ГБО все-таки виникають.

Встановити причину іноді досить важко, особливо якщо немає можливості провести діагностику. Помітити проблему іноді буває складно, проте у разі неполадок з двигуном все стає помітно.

Зокрема двигун починає троїти, що є вірною ознакою проблем. Проте у такому разі необхідно встановити причину, по якій з'явилися складнощі в роботі силового агрегату.

Зробити це досить складно, оскільки проблема може бути як в самому двигуні, так і в інших елементах Джилі МК.

Зокрема, проблема може бути в системі запалення, подання палива. Відповідно – необхідно проводити діагностику для визначення проблеми або поступово виключати різні варіанти поломок.

Передусім слід перевірити двигун. Для цього він запускається послідовно на бензині і газу. Якщо на бензині все працює нормально, а на газу є проблеми, то силовий агрегат можна відкинути як можливе джерело неполадок.

Перевіряється двигун

Насамперед необхідно перевірити стан газових фільтрів, які періодично вимагають заміни. Якщо вони нові або після заміни проблема не зникла, то слід перевіряти інші елементи ГБО.

Далі слід перевірити систему запалення Джилі МК. Зокрема, під перевірку підпадають свічки і високовольтні дроти. Іноді троїння на холостому ходу можливе із-за наявності пробою на дротах або самій свічці.

Наступним кроком перевірки стає редуктор. Наприклад, можуть бути допущені помилки при проведенні його налаштування або сильне забруднення. Відповідно виникають проблеми, які зрештою позначаються на роботі двигуна.

Перевіряється редуктор і інше ГБО

Ще одним джерелом проблем можуть виявитися форсунки. Їх слід перевірити і продути, оскільки можливе сильне забруднення. Також вони можуть несвоєчасно закриватися або відкриватися, через що будуть збої з поданням топливовоздушной суміші.

Також слід перевірити різні датчики і електроприлади, задіяні в процесі подання палива, регулюванню тиску і інших параметрів. Можливо, джерело проблеми саме в них.

Троїть двигун Джилі МК – пошук і вирішення проблеми

У представленому випадку був сканер і можливість проведення діагностики, що істотно спростило пошук проблеми.

Варто відмітити, що проблема проявлялася виключно при включенні газу, на бензині двигун працював стабільно.

Можна завести двигун і подивитися, що обороти на холостому ходу при роботі на бензині тримаються нормально, проте при перемиканні на газ починають плавати.

Перевіряються параметри роботи двигуна

Та і візуально оглянувши силовий агрегат, помітили підвищення вібрації, чого бути не повинно. Звук роботи двигуна на газу також вказує на наявність проблем.

Оглядається двигун

При наборі оборотів двигун Джилі МК в даному випадку також сильно захлинається, що робить його експлуатацію на газу досить проблематичної.

Підключаємо систему ГБО до ноутбука і проводимо перевірку усіх показників. Зокрема, цікавить температура, тиск і ряд інших даних, що відображаються програмою.

Проводиться діагностика

Згідно зі свідченнями програми тиску газу складає більше 3 атмосфер, що є надмірно великим параметром. Необхідно шукати причину саме цієї поломки.

Параметри тиску збільшені

Проблема опинилася в датчику температури і тиску газу, який розташований відразу за редуктором. Довелося проводити його заміну, оскільки старий повністю перестав нормально функціонувати.

Замінюється датчик тиску і температури

Після заміни датчика проблема в роботі двигуна Джилі МК зникла. Показники тиску повернулися до нормального значення.


Коментарі» Всі статті

Корисні статті

Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання 04.04.2024 Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання

Перевірка котушки запалювання Чері Тіго ​ Ремонт ключа...

Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика 25.03.2024 Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика

  Рекомендації по заміні підшипника генератора...

Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція 11.02.2022 Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція

Перші проблеми з рульовою рейкою Шевроле Лачетті зазвичай...

Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті 28.01.2022 Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті

Під час ремонту або планового огляду Шевроле Лачетті виникає необхідність у...

Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос 14.01.2022 Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос

При плановій заміні високовольтних проводів і свічок Деу Ланос...

Погано гріє пічка Шевроле Лачетті 31.12.2021 Погано гріє пічка Шевроле Лачетті

​ Система опалення салону Шевроле Лачетті схильна до деяких...

Всі статті »

.