(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

(093) 170 17 77

RU | UA

Як зайти в бортовой комп

Як зайти в бортовой комп

Бортовий комп'ютерМожливості бортового комп'ютера Шевроле Авео шанхайського складання досить обмежені, проте такий пристрій все-таки встановлений на автомобілі.

Варто відмітити, що на інших варіантах авто такої опції може не бути.​

Скориставшись доступним функціоналом, можна перевірити різні показники – температуру двигуна, пробіг, напруга в мережі, а також ще більше 5 різних параметрів.

Також доступна перевірка роботи приладів приладовій панелі і діагноста лампочки ABS, деяких запчастин.

При цьому далеко не кожен власник подібного авто знає про наявність бортового комп'ютера, а також про те, як їм можна скористатися.

Особливо це відноситься до тих автовласників, які придбавали уживаний автомобіль – старі власники зазвичай забувають розповісти про це або і самі не підозрюють про таку перевагу.

Виконання входу у бортовий комп'ютер Шевроле Авео і використання функціонала

Насправді зайти у бортовий комп'ютер досить легко. Для цього досить натиснути і утримувати кнопку на приладовій панелі автомобіля, після чого включити запалення. При цьому кнопку слід утримувати до появи напису «Тест».

Для включення натискається кнопка і включається запалення

Після цього кнопку можна відпускати. Насамперед проводитиметься перевірка роботи приладів. Після цього можна перевіряти інші параметри перемикаючись між ними за допомогою все тієї ж кнопки.

Перемикання робиться кнопкою

Таким чином можна упізнати основні параметри роботи автомобіля.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Датчик СО потенціометр Деу Сенс 1.3. Низькі холості обороти і велика витрата палива 22.10.2020 Датчик СО потенціометр Деу Сенс 1.3. Низькі холості обороти і велика витрата палива
Збивається годинник на Шевроле Лачетті, як зняти годинник на панелі приладів 07.10.2020 Збивається годинник на Шевроле Лачетті, як зняти годинник на панелі приладів
Установка опорних підшипників від Нубіри на Деу Ланос 01.10.2020 Установка опорних підшипників від Нубіри на Деу Ланос
Ремонт дросельної заслонки Шевроле Лачетті 1.6, чистка дроселя 24.09.2020 Ремонт дросельної заслонки Шевроле Лачетті 1.6, чистка дроселя
Чистка дросельної заслінки Джилі Емгранд ЄС7 16.09.2020 Чистка дросельної заслінки Джилі Емгранд ЄС7
Налаштування двірників Шевроле Лачетті 11.09.2020 Налаштування двірників Шевроле Лачетті

Всі статті »

.