(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Підключення доводчика скла Джилі СК 1,2, Отака

Підключення доводчика скла Джилі СК 1,2, Отака

Доводчик сам закриє вікнаДоводчик скла є відмінним доповненням в системі безпеки Джилі СК. Він дозволяє автоматично закривати усі вікна автомобіля після постановки його на сигналізацію або закриття ключем водійської двері.

Таким чином якщо з якоїсь причини водій або пасажири не закрили вікна, це буде зроблено автоматично, що дозволить уникнути вірогідного викрадення залишеного з відкритим склом автомобіля.

При цьому важливо правильно встановити усе необхідне устаткування, налагодити його електроживлення і перевірити функціонування перед початком активного використання. Інакше надалі можуть виникнути проблеми з проводкою чи іншими важливими елементами.

Варто відмітити, що доводчики скла продаються комплектами, в яких є усе необхідне для проведення монтажу. Залишається тільки слідувати інструкції, що дозволить уникнути проблем з підключенням.

Проводимо підключення доводчика скла на Джилі СК

На представленому автомобілі доводчик скла встановлений таким чином, що закривання вікон відбувається в трьох випадках.

Раніше усього вікна закриваються автоматично при постановці авто на сигналізацію. Відбувається це одночасно з натисненням на відповідну кнопку брелока.

Постановка на сигналізацію

Також автоматично вікна закриються при закриванні водійських дверей за допомогою ключа. При цьому не обов'язково ставити авто на сигналізацію.

Закриття ключем

Ще один спосіб запустити роботу доводчика стекол при відкритому їх стані – протягнути руку і натиснути кнопку блокування дверей. Ефект буде порівнянний із закриттям дверей ключем – вікна самі закриються.

Закриття кнопкою блокування

Щоб встановити доводчик стекол необхідно зняти пластикову панель у районі електронного блоку управління автомобіля. Вона зафіксована за допомогою декількох защіпок, які досить легко відкриваються.

Знімається панель

Відкручуємо болти кріплення ЕБУ Джилі СК, яких всього 2 штуки. Для цього знадобиться ключ на 10.

Відкручується блок управління

Витягаємо трохи блок управління, щоб можна було краще розглянути деталі, проте далеко не варто відсовувати його, оскільки вільний хід блоку дуже обмежений із-за проводки.

Витягається блок управління

Плюсовий дріт доводчика скла можна підключити де завгодно, у будь-якому зручному місці. Мінус краще розташувати на кузові автомобіля.

Далі слідуючи інструкції проводимо підключення проводки усіх елементів проводки. Важливо не сплутати дроти, оскільки інакше система працюватиме неправильно або і зовсім не функціонуватиме.

Підключається проводка по інструкції

Перерізуємо необхідні дроти на колодці блоку управління склопідіймачами. Після чого підключаємо до них проводку доводчиків, що дозволить синхронізувати їх роботу.

Перерізуємо необхідні дроти

Що стосується сигналізації, то доводчик до неї підключається по плюсу. Це дозволить швидко налагодити роботу блоку, оскільки підключення по мінусу пов'язане з рядом складнощів.

При дотриманні інструкції і уважному виконанні робіт з установкою доводчика скла на Джилі СК проблем виникнути не повинно.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Як визначити Ланос польского складання 04.03.2021 Як визначити Ланос польского складання
Недоліки Шевроле Лачетті 1.8 LDA 2007 року 27.02.2021 Недоліки Шевроле Лачетті 1.8 LDA 2007 року
Мінуси і недоліки Джилі СК 2007-2009 р.в. 26.02.2021 Мінуси і недоліки Джилі СК 2007-2009 р.в.
Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон 17.02.2021 Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон
Як відновити дверні ручки Шевроле Авео Т250, реставрація вставок керма 16.02.2021 Як відновити дверні ручки Шевроле Авео Т250, реставрація вставок керма
Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу 09.02.2021 Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу

Всі статті »

.