(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Як відключити імобілайзер Чері Тіго, прошивка ЕБУ модуля МЕ7.9.7

Як відключити імобілайзер Чері Тіго, прошивка ЕБУ модуля МЕ7.9.7

ІмобілайзерСеред запчастин Чері Тіго не останнє місце займає імобілайзер. Він є складником системи безпеки автомобіля і є надійним захистом проти викрадення.

По суті – це спеціальний електронний блок, який робить запуск двигуна неможливим без отримання відповідного сигналу. Сигнал зазвичай подається з чіпа, який знаходиться у брелоке ключа запалення.

Якщо блок управління не отримує відповідну команду, то одна або декілька важливих функцій на авто не починають свою роботу, що робить процес руху неможливим. Наприклад, може припинятися подання палива.

Проте в цій системі безпеки є і певні проблеми – неможливість запустити двигун при втраті ключа або виникненні неполадок в системі імобілайзера. У такому разі код зчитаним не може бути, і двигун авто не заводиться.

Одним з варіантів вирішення цієї проблеми і являється зміна прошивки електронного блоку управління, що дозволить виключити імобілайзер з переліку робочих систем.

Прошиваємо ЕБУ Чері Тіго швидко і правильно

Для проведення прошивки блок управління знімається з автомобіля. Це необхідно для комфортнішого проведення робіт і зручного підключення блоку до ноутбука.

Електронний блок управління

Прошивка проводитиметься через те, блок імобілайзера з якоїсь причини не розпізнається, експлуатувати авто стало неможливе. Не допомогла і заміна самого блоку. Відповідно, доведеться міняти прошивку і імобілайзер прибирати повністю.

Знятий імобілайзер

На ноутбук закачується необхідне програмне забезпечення, що дозволить зберегти рідну прошивку, а також записати на ЕБУ новий варіант, в якому виключений з робочих процесів імобілайзер.

Встановлюється ПЗ

На самому ЕБУ необхідно ретельно перевірити стан усіх місць пайки і резистори.

Також для відкриття доступу до програмування ЕБУ Чері Тіго необхідно один резистор перепаяти, як це зроблено на фото – з точки 1 на точку 2. Після проведення прошивки його необхідно буде повернути на місце.

Необхідно перепаяти резистор

Знайти необхідний резистор на схемі досить легко.

Резистор на схемі

Прочитуємо стокову версію коду прошивки ЕБУ автомобіля, використовуючи для цього версію програми, розраховану під модуль ВАЗ.

Прочитується старий код

Після збереження базової версії прошивки вибирається розділ запису, де також необхідно вказати необхідну для установки версію нового коду. Після завершення процесу ЕБУ відключається від ноутбука, перепаюється резистор.

Записується новий код

Блок управління встановлюється на Чері Тіго, після чого автомобіль можна спокійно експлуатувати. Імобілайзер в цій версії прошивки відключений і проблем виникнути не повинно. Проте варто стурбуватися додатковим захистом автомобіля, наприклад, встановивши сучасну сигналізацію.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Як визначити Ланос польского складання 04.03.2021 Як визначити Ланос польского складання
Недоліки Шевроле Лачетті 1.8 LDA 2007 року 27.02.2021 Недоліки Шевроле Лачетті 1.8 LDA 2007 року
Мінуси і недоліки Джилі СК 2007-2009 р.в. 26.02.2021 Мінуси і недоліки Джилі СК 2007-2009 р.в.
Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон 17.02.2021 Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон
Як відновити дверні ручки Шевроле Авео Т250, реставрація вставок керма 16.02.2021 Як відновити дверні ручки Шевроле Авео Т250, реставрація вставок керма
Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу 09.02.2021 Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу

Всі статті »

.