Пн-Пт 9:00-18:00
     Сб 9:00-14:30

RU | UA

Як відключити імобілайзер Чері Тіго, прошивка ЕБУ модуля МЕ7.9.7

Відгуки: 0

Як відключити імобілайзер Чері Тіго, прошивка ЕБУ модуля МЕ7.9.7

ІмобілайзерСеред запчастин Чері Тіго не останнє місце займає імобілайзер. Він є складником системи безпеки автомобіля і є надійним захистом проти викрадення.

По суті – це спеціальний електронний блок, який робить запуск двигуна неможливим без отримання відповідного сигналу. Сигнал зазвичай подається з чіпа, який знаходиться у брелоке ключа запалення.

Якщо блок управління не отримує відповідну команду, то одна або декілька важливих функцій на авто не починають свою роботу, що робить процес руху неможливим. Наприклад, може припинятися подання палива.

Проте в цій системі безпеки є і певні проблеми – неможливість запустити двигун при втраті ключа або виникненні неполадок в системі імобілайзера. У такому разі код зчитаним не може бути, і двигун авто не заводиться.

Одним з варіантів вирішення цієї проблеми і являється зміна прошивки електронного блоку управління, що дозволить виключити імобілайзер з переліку робочих систем.

Прошиваємо ЕБУ Чері Тіго швидко і правильно

Для проведення прошивки блок управління знімається з автомобіля. Це необхідно для комфортнішого проведення робіт і зручного підключення блоку до ноутбука.

Електронний блок управління

Прошивка проводитиметься через те, блок імобілайзера з якоїсь причини не розпізнається, експлуатувати авто стало неможливе. Не допомогла і заміна самого блоку. Відповідно, доведеться міняти прошивку і імобілайзер прибирати повністю.

Знятий імобілайзер

На ноутбук закачується необхідне програмне забезпечення, що дозволить зберегти рідну прошивку, а також записати на ЕБУ новий варіант, в якому виключений з робочих процесів імобілайзер.

Встановлюється ПЗ

На самому ЕБУ необхідно ретельно перевірити стан усіх місць пайки і резистори.

Також для відкриття доступу до програмування ЕБУ Чері Тіго необхідно один резистор перепаяти, як це зроблено на фото – з точки 1 на точку 2. Після проведення прошивки його необхідно буде повернути на місце.

Необхідно перепаяти резистор

Знайти необхідний резистор на схемі досить легко.

Резистор на схемі

Прочитуємо стокову версію коду прошивки ЕБУ автомобіля, використовуючи для цього версію програми, розраховану під модуль ВАЗ.

Прочитується старий код

Після збереження базової версії прошивки вибирається розділ запису, де також необхідно вказати необхідну для установки версію нового коду. Після завершення процесу ЕБУ відключається від ноутбука, перепаюється резистор.

Записується новий код

Блок управління встановлюється на Чері Тіго, після чого автомобіль можна спокійно експлуатувати. Імобілайзер в цій версії прошивки відключений і проблем виникнути не повинно. Проте варто стурбуватися додатковим захистом автомобіля, наприклад, встановивши сучасну сигналізацію.


Коментарі» Всі статті

Корисні статті

Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання 04.04.2024 Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання

Перевірка котушки запалювання Чері Тіго ​ Ремонт ключа...

Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика 25.03.2024 Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика

  Рекомендації по заміні підшипника генератора...

Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція 11.02.2022 Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція

Перші проблеми з рульовою рейкою Шевроле Лачетті зазвичай...

Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті 28.01.2022 Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті

Під час ремонту або планового огляду Шевроле Лачетті виникає необхідність у...

Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос 14.01.2022 Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос

При плановій заміні високовольтних проводів і свічок Деу Ланос...

Погано гріє пічка Шевроле Лачетті 31.12.2021 Погано гріє пічка Шевроле Лачетті

​ Система опалення салону Шевроле Лачетті схильна до деяких...

Всі статті »

.