(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

(093) 170 17 77

RU | UA

Налаштування двірників Шевроле Лачетті

Налаштування двірників Шевроле Лачетті

ДвірникиВажливими елементами в конструкції автомобіля є двірники. Серед запчастин Шевроле Лачетті є безліч пропозицій для ремонту цього блоку, що дозволить відновити роботу при отриманні ушкоджень.

Досить уразливими двірники стають в зимовий час. Якщо їх постійно підіймати – можливі проблеми з притискною пружиною, яка може просто розтягнутися і не виконувати поставлену перед нею функцією.

Якщо ж двірники не підняти – доведеться довго чекати доки вони відтануть у разі примерзання. Якщо ж включити примерзлі двірники, то може згоріти моторчик, і тоді двірники зовсім перестануть працювати.

Відповідно у водіїв постійно стоїть вибір – чи з часом міняти пружини, або довго прогрівати автомобіль.

Використання різних засобів, які повинні або сприяти відтаванню двірників або запобігати їх примерзанню не завжди ефективно, а іноді і зовсім шкодить окремим елементам конструкції. Проте позбавитися від такої проблеми цілком реально.

Налаштування двірників Шевроле Лачетті в зимовий час

При зупинці автомобіля і виключенні двірників, які залишаються в спокійному стані, вони знаходяться нижче рівня повітропроводів, розташованих в салоні. Відповідно, необхідно спочатку прогріти досить велику площу скла, перш ніж відтануть двірники.

Двірники нижче обдування

При цьому скористатися двірниками для очищення скла від шматків льоду і іншого буде неможливо.

Проте розв'язати проблему можна досить швидко, усього лише правильно настроївши двірники перед тим, як залишити авто на стоянці. Досить легкого торкання важеля управління двірниками Шевроле Лачетті, щоб вони трохи зрушилися вгору на декілька сантиметрів.

Виставляємо двірники важелем

Якщо подивитися зовні, то помітно, що двірники зупинилися якраз навпроти повітропроводів. Це дозволить істотно прискорити відтавання і почати експлуатацію двірників.

Двірники на рівні обдування

Таким чином можна досить швидко і без ніяких вкладень розв'язати проблему з примерзанням двірників.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Датчик СО потенціометр Деу Сенс 1.3. Низькі холості обороти і велика витрата палива 22.10.2020 Датчик СО потенціометр Деу Сенс 1.3. Низькі холості обороти і велика витрата палива
Збивається годинник на Шевроле Лачетті, як зняти годинник на панелі приладів 07.10.2020 Збивається годинник на Шевроле Лачетті, як зняти годинник на панелі приладів
Установка опорних підшипників від Нубіри на Деу Ланос 01.10.2020 Установка опорних підшипників від Нубіри на Деу Ланос
Ремонт дросельної заслонки Шевроле Лачетті 1.6, чистка дроселя 24.09.2020 Ремонт дросельної заслонки Шевроле Лачетті 1.6, чистка дроселя
Чистка дросельної заслінки Джилі Емгранд ЄС7 16.09.2020 Чистка дросельної заслінки Джилі Емгранд ЄС7
Налаштування двірників Шевроле Лачетті 11.09.2020 Налаштування двірників Шевроле Лачетті

Всі статті »

.