(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Установка протитуманних фар Ланос, Сенс

Установка протитуманних фар Ланос, Сенс

Протитуманна фараДля безпечного руху в умовах поганої видимості при опадах або тумані важлива наявність на автомобілі протитуманних фар. Саме вони забезпечать досить хороше освітлення дороги в таких випадках.

Варто відмітити, що штатно на Деу Ланос не передбачена установка такого джерела світла, і встановлювати його доведеться самостійно.

Основною відмінністю цього джерела світла є спрямованість з дотриманням горизонтальності. Пучок світла спрямовується уздовж дорожнього покриття, на певній висоті.

Таким чином світло не потрапляє в основне джерело туману і не розсіюється, як це відбувається зі світлом фар. Проте важливий правильний монтаж – однією з умов є розташування не нижче висоти 25 сантиметрів від рівня асфальту.

Монтаж протитуманних фар на Деу Ланос

Для підключення протитуманних фар знадобиться реле з параметрами 12В, 30 А. Також знадобиться декілька відрізків дротів, не обов'язково брати з великим перерізом, оскільки навантаження буде не дуже великим.

Відповідне реле

Для спрощення монтажу можна придбати декілька клем, які підключатимуться до реле.

Також потрібно буде придбати невелику кнопку, встановити яку можна у будь-якому зручному місці. У конкретному випадку вона встановлена в районі пластиковою панелі.

Кнопка в салоні

З кожної протитуманної фари виводиться по 4 дроти. При цьому мінуса ми кріпимо у будь-якому зручному місці. Плюси від обох фар зводимо в один, після чого підключаємо до реле.

Підводяться дроти

До контакту 30 на реле підключаємо плюс, який йде від протитуманних фар.

Також необхідно підвести до реле протитуманних фар Деу Ланос постійний плюс – його можна узяти з акумулятора. Для цього проводимо дріт з перерізом 2,5 безпосередньо до клеми АКБ. На реле підключаємо постійний плюс до контакту 87.

Беремо постійний плюс з акумулятора

До контакту 86 підключаємо кнопку. Проводимо в салон дріт і підключаємо кнопку.

До контакту 85 проводимо плюс від габаритних вогнів. Це необхідно для того, щоб мати можливість включення фар тільки разом з габаритами, як того вимагає ГОСТ.

Ще один плюс йде від габаритів

Якщо ж хочете, щоб фари включалися як окреме джерело світла, то досить кинути перемичку між 87 і 85 контактами.

На кнопці є 3 контакти. Один потрібний для підключення кнопки до 86 контакту реле, другий – для мінуса, який беремо у будь-якому зручному місці кузова авто. Третій контакт потрібний для підключення лампочки кнопки, але робити це не обов'язково.

Контакти на лампочці

Таким чином можна досить економно провести підключення протитуманних фар на Деу Ланос. Звичайно, є і інші варіанти проведення підключення, проте вони вимагають серйозних вкладень і складніших робіт з автомобілем.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації Шевроле...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2 07.08.2021 Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2

Одним з важливих елементів задньою підвіски Джилі СК...

Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті 31.07.2021 Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті

Наявність кондиціонера в Шевроле Лачетті  забезпечує додатковий...

Всі статті »

.