(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Діагностика помилок Деу Сенс 1.3 сканером ELM327 OBD2

Діагностика помилок Деу Сенс 1.3 сканером ELM327 OBD2

Деу СенсОдним із способів виявити проблемні ділянки в роботі автомобіля Деу Сенс являється проведення діагностики. Для цього існують різні способи, що дозволяють виконувати роботи самостійно. Також з цією метою можна відвідати СТО.

У разі самостійного проведення необхідно обзавестися відповідним варіантом сканера, адаптером при необхідності і відповідним програмним забезпеченням на ноутбуку або смартфоні.

Варто відмітити, що залежно від року випуску може використовуватися той або інший варіант сканера – інформацію слід уточнити заздалегідь, щоб надалі не виникло проблем з виконанням діагностичних робіт. Це стосується і використовуваного програмного забезпечення.

Проведення діагностики дозволить відстежувати поточні робочі характеристики автомобіля, подивитися коди наявних помилок, а також параметри роботи окремих блоків. Наявність кодів помилок дозволяє встановлювати, які з блоків працюють некоректно, і при необхідності проводити їх ремонт або заміну.

Як перевірити помилки Деу Сенс

Проводитися діагностика буде на автомобілі з двигуном 1,3 літра, 2008 року випуску. На ньому встановлений ЕБУ Мікас 10.3. Для цього знадобиться OBD2 сканер ELM327, перехідник з 16 PIN на 12, а також смартфон зі встановленим ПО.

Готуємо усе необхідне

Далі виконуємо такі дії:

  • Підключаємо перехідник із сканером до роз'єму, розташованого біля правої водійської ноги.

Підключаємо сканер

  • Запускаємо двигун автомобіля.

Запускаємо двигун

  • Запускаємо на смартфоні програму OpenDiag, яку можна викачати безкоштовно в Play Market.

Запускаємо ПЗ

  • У функціональному меню натискаємо кнопку підключити і вибираємо тип пристрою (сканера), що підключається.

Підключаємося до сканера

  • Функціонал програми дозволяє переглядати поточні характеристики роботи блоків Деу Сенс, перемикаючись між вкладками, сканувати помилки, а також включати і вимикати в примусовому порядку різні облаштування автомобіля. Наприклад, можна відключити або включити насос, світло, форсунки і інші функції. Для цього досить натиснути на відповідну кнопку.

Виконуємо необхідні дії

За наявності помилок можна знайти їх значення за кодом в мережі і усунути, що дозволить відновити нормальний функціонал автомобіля без тривалого пошуку проблем. Варто відмітити, що ціна сканера і адаптера приблизно дорівнює разовій діагностиці на СТО, а значить при разовій купівлі надалі можна буде істотно економити.

 
Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2 07.08.2021 Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2

Одним з важливих елементів задньою підвіски Джилі СК...

Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті 31.07.2021 Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті

Наявність кондиціонера в Шевроле Лачетті  забезпечує додатковий...

Всі статті »

.