Пн-Пт 9:00-18:00
     Сб 9:00-14:30

RU | UA

Діагностика помилок Деу Сенс 1.3 сканером ELM327 OBD2

Відгуки: 0

Діагностика помилок Деу Сенс 1.3 сканером ELM327 OBD2

Деу СенсОдним із способів виявити проблемні ділянки в роботі автомобіля Деу Сенс являється проведення діагностики. Для цього існують різні способи, що дозволяють виконувати роботи самостійно. Також з цією метою можна відвідати СТО.

У разі самостійного проведення необхідно обзавестися відповідним варіантом сканера, адаптером при необхідності і відповідним програмним забезпеченням на ноутбуку або смартфоні.

Варто відмітити, що залежно від року випуску може використовуватися той або інший варіант сканера – інформацію слід уточнити заздалегідь, щоб надалі не виникло проблем з виконанням діагностичних робіт. Це стосується і використовуваного програмного забезпечення.

Проведення діагностики дозволить відстежувати поточні робочі характеристики автомобіля, подивитися коди наявних помилок, а також параметри роботи окремих блоків. Наявність кодів помилок дозволяє встановлювати, які з блоків працюють некоректно, і при необхідності проводити їх ремонт або заміну.

Як перевірити помилки Деу Сенс

Проводитися діагностика буде на автомобілі з двигуном 1,3 літра, 2008 року випуску. На ньому встановлений ЕБУ Мікас 10.3. Для цього знадобиться OBD2 сканер ELM327, перехідник з 16 PIN на 12, а також смартфон зі встановленим ПО.

Готуємо усе необхідне

Далі виконуємо такі дії:

  • Підключаємо перехідник із сканером до роз'єму, розташованого біля правої водійської ноги.

Підключаємо сканер

  • Запускаємо двигун автомобіля.

Запускаємо двигун

  • Запускаємо на смартфоні програму OpenDiag, яку можна викачати безкоштовно в Play Market.

Запускаємо ПЗ

  • У функціональному меню натискаємо кнопку підключити і вибираємо тип пристрою (сканера), що підключається.

Підключаємося до сканера

  • Функціонал програми дозволяє переглядати поточні характеристики роботи блоків Деу Сенс, перемикаючись між вкладками, сканувати помилки, а також включати і вимикати в примусовому порядку різні облаштування автомобіля. Наприклад, можна відключити або включити насос, світло, форсунки і інші функції. Для цього досить натиснути на відповідну кнопку.

Виконуємо необхідні дії

За наявності помилок можна знайти їх значення за кодом в мережі і усунути, що дозволить відновити нормальний функціонал автомобіля без тривалого пошуку проблем. Варто відмітити, що ціна сканера і адаптера приблизно дорівнює разовій діагностиці на СТО, а значить при разовій купівлі надалі можна буде істотно економити.

 

Коментарі» Всі статті

Корисні статті

Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання 04.04.2024 Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання

Перевірка котушки запалювання Чері Тіго ​ Ремонт ключа...

Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика 25.03.2024 Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика

  Рекомендації по заміні підшипника генератора...

Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція 11.02.2022 Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція

Перші проблеми з рульовою рейкою Шевроле Лачетті зазвичай...

Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті 28.01.2022 Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті

Під час ремонту або планового огляду Шевроле Лачетті виникає необхідність у...

Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос 14.01.2022 Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос

При плановій заміні високовольтних проводів і свічок Деу Ланос...

Погано гріє пічка Шевроле Лачетті 31.12.2021 Погано гріє пічка Шевроле Лачетті

​ Система опалення салону Шевроле Лачетті схильна до деяких...

Всі статті »

.