Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

RU | UA

Вода на передньому килимку пасажира Джилі Емгранд X7

Вода на передньому килимку пасажира Джилі Емгранд X7

Джилі Емгранд Х7Популярним в Україні став китайський автомобіль Джилі Емгранд X7, який цілком заслуговує на увагу. У нім відмінно поєднується доступна ціна і надійність в експлуатації, що сьогодні цінується.

Варто враховувати, що одним з важливих параметрів є місце складання автомобіля. Від цього може залежати якість авто, а також наявність або відсутність тих або інших проблем. Зокрема, може йтися про різні способи кріплення різних дрібних деталей, наприклад шлангів. Те ж можна сказати і про наявність антикорозійної обробки.

Однією з проблем цієї моделі є поява води в районі ніг переднього пасажира. При цьому далеко не завжди вдається швидко виявити джерело виникнення подібних складнощів.

В той же час необхідно якнайшвидше усунути неполадки, оскільки постійна поява води в цьому місці може привести до швидкого утворення корозії на кузові авто. Надалі можливе гниття кузова в цій ділянці, що усунути буде вже дуже проблематично.

Усуваємо причину утворення води в ногах переднього пасажира Джилі Емгранд Х7

Проблема особливо явно проявляється при використанні кондиціонера. Хоча багато хто стверджував, що все із-за дощу, коли вода скупчується в місці стику лобового скла і капота. Проте це виявилося не так, що вдалося встановити після тривалого огляду автомобіля.

Проблема не в стику скла і капота

В процесі огляду був піднятий килимок, під яким був виявлений шланг, що йде від бачка кондиціонера. У цьому бачку збирається конденсат, що виникає при роботі кондиціонера. Відповідно, було прийнято рішення шукати проблему саме в цьому напрямі.

Шланг під килимком

При цьому шланг легко знімається, і, якщо це зробити, то з нього почне текти вода. Цього, по факту, бути не повинно, оскільки вода повинна відводитися і зливатися під автомобіль. Проте з якоїсь причини це не відбувається.

Спроба продути шланг також не дала особливого успіху. Склалося враження, що трубка просто забита сміттям. Проте і прочистити дану трубку Джилі Емгранд Х7 не вдалося. Відповідно, необхідно шукати проблемну ділянку далі.

Прочистити трубку не вдалося

Було прийнято рішення оглянути трубку ще і з-під автомобіля. Для цього краще скористатися ямою, що дозволить все ретельно перевірити. Саме це і дозволило в даному випадку знайти джерело проблем.

Оглядаємо авто знизу

Під автомобілем шланг кріпиться на спеціальних кріпленнях. Проте зроблені вони не дуже вдало, оскільки на повороті шланг переламується, через що вода належним чином і не стікала.

Шланг переламується на кріпленні

Бачок набрався повним і через клапан скидання зайвого тиску почав пропускати воду, яка і стікала всередину салону авто. Звідси і утворення калюжі в салоні. Трубку краще розмістити так, щоб вона не переламувалася, і проблема зникне без інших втручань.

Переставляємо трубку

До речі, знаходячись під Джилі Емгранд Х7, варто звернути увагу і на стан усіх елементів кузова. Якщо не проведена додаткова антикорозійна обробка, то краще це зробити якнайшвидше.

Краще проводити додаткову антикорозійну обробку

Інакше надалі можуть виникнути серйозні проблеми з корозією, що зрештою понизить термін експлуатації автомобіля.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Як прив'язати брелок до сигналізації ЗАЗ Форза A13 05.11.2021 Як прив'язати брелок до сигналізації ЗАЗ Форза A13

​ При експлуатації автомобіля ЗАЗ Форза (Чері A13) багато водіїв...

Регулювання ручного тормоза Деу Матіз 28.10.2021 Регулювання ручного тормоза Деу Матіз

Для безпечної постановки авто на стоянку, особливо у разі наявності...

Тиск в паливній рампі Джилі СК 16.10.2021 Тиск в паливній рампі Джилі СК

Важливим параметром для стабільної роботи двигуна є нормальний тиск в...

Описання запобіжників Ланос 08.10.2021 Описання запобіжників Ланос

Запобіжники у автомобілі Деу Ланос – це спеціальний...

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації Шевроле...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Всі статті »

.