Пн-Пт 9:00-18:00
     Сб 9:00-14:30

RU | UA

Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу

Відгуки: 0

Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу

ДвигунПри експлуатації автомобіля Деу Сенс можна зіткнутися з цілим рядом проблем. Особливо якщо проводилися додаткові ремонтні роботи з використанням запчастин з інших автомобілів.

Таке втручання надалі вимагає проведення відповідних коригувань. Зокрема, після подібного обслуговування може почати троїти двигун, плавати обороти на холостому ходу або силовий агрегат зовсім почне глохнути.

Далеко не завжди власник авто зв'язує подібні зміни в роботі авто з його попереднім обслуговуванням, враховуючи, що деякі проблеми з'являються не відразу. Проте якщо почали плавати обороти, то в першу чергу перевіряються такі напрями:

Виключати необхідно усі можливі вразливі місця, проблеми з яких призводять до порушення оборотів. Також можна провести діагностику, правда, вона не завжди вказує наявність помилок, так що краще перевіряти і робочі характеристики.

Усуваємо проблеми в роботі двигуна Деу Сенс

На автомобілі почали плавати обороти на холостому ходу. Іноді машина просто глохне, але відразу ж вдається завести її без проблем.

Була проведена заміна практично усіх датчиків, які прямо або побічно можуть вплинути на роботу двигуна. Особливого ефекту на поведінку силового агрегату це не зробило, проблема залишилася.

Мінялися датчики

Також в ході пошуку проблемної ділянки проводилися виміри компресії, заміна свічок запалення, модуля запалення. Проте і подібні доопрацювання не принесли очікуваних змін – проблеми усі також проявлялися.

Мінявся модуль запалення

Після цього згадали, що нещодавно на Деу Сенс були встановлені паливні форсунки з ВАЗ-2107. Об'єм двигуна на ньому більший, продуктивність форсунок відповідно теж.

З допомогою OBD- 2 сканера ELM- 327 була проведена діагностика автомобіля. Проте помилок виявлено не було. В той же час попалася цікава інформація відносно робочих параметрів авто, яка і дозволила надалі розв'язати проблему з оборотами.

Проводимо діагностику

Разом із сканером використовувався додаток Open Diag, яке і дозволяє отримувати необхідні дані.

Коефіцієнт корекції по лямбда-зонду складав 1, хоча при установці таких форсунок має бути максимум 0.98 – на холостих оборотах.

Виставлено було значення в 0,9, що дозволило розв'язати проблему з холостим ходом. Проте в процесі їзди коефіцієнт зростав до відмітки 1,5. Відповідно, суміш виходила досить бідною, через що і з'являлося смикання.

У додатку знаходимо розділ коригування коефіцієнта CO і виставляємо значення 300. До цього стояло значення 113. В процесі їзди коефіцієнт коливався від 0,98 до 1.15. Після цього залишилася тільки одна проблема – підвисання оборотів при переході на холостий хід двигуна Деу Сенс.

Виставляємо необхідні параметри

Після цього було прийнято рішення повернути коефіцієнт корекції на 1 на холостих оборотах. Це дозволило остаточно прибрати будь-які проблеми.

Далі з експлуатацією автомобіля проблем не виникало. Навіть з холостими оборотами.


Коментарі» Всі статті

Корисні статті

Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання 04.04.2024 Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання

Перевірка котушки запалювання Чері Тіго ​ Ремонт ключа...

Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика 25.03.2024 Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика

  Рекомендації по заміні підшипника генератора...

Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція 11.02.2022 Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція

Перші проблеми з рульовою рейкою Шевроле Лачетті зазвичай...

Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті 28.01.2022 Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті

Під час ремонту або планового огляду Шевроле Лачетті виникає необхідність у...

Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос 14.01.2022 Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос

При плановій заміні високовольтних проводів і свічок Деу Ланос...

Погано гріє пічка Шевроле Лачетті 31.12.2021 Погано гріє пічка Шевроле Лачетті

​ Система опалення салону Шевроле Лачетті схильна до деяких...

Всі статті »

.