Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

RU | UA

Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон

Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон

Управління кліматомДля правильної і стабільної роботи кондиціонера на автомобілі Джилі СК важливим є не лише стан його деталей, але і наявність в системі достатньої кількості фреону. Якщо із запчастинами все цілком зрозуміло, то саме з холодагентом бувають проблеми.

Зокрема, в деяких випадках його доводиться заправляти кожен сезон, чого бути не повинно. Якщо ж з подібною проблемою зіткнулися, то слід якнайшвидше відвідати спеціалізований сервіс. Інакше доведеться регулярно дозаправляти систему.

Наявність проблем в роботі кондиціонера особливо відчуватиметься в літній час, коли він не справлятиметься і в салоні буде жарко. В окремих випадках проблеми можуть бути в комплектуючих, наприклад, в компресорі.

Проте частіше йдеться про порушення герметичності системи, що призводить до втрати антифризу і неможливості системи досить добре охолоджувати повітря.

Як шукають витік антифризу Джилі СК

При необхідності дозаправки фреону кожен сезон слід провести перевірку системи. Недостатньо звернутися на будь-яке СТО для проведення дозаправки, оскільки у такому разі існує порушення герметичності системи. Дозаправка дасть тільки короткочасний результат.

Перевіряємо цілісність системи

Слід звертатися до фахівців, які працюють саме з системою кондиціонування. Вони додають у фреон спеціальний регент, який дозволить визначити місце витоку газу з системи.

Реагент буде помітний при огляді системи через спеціальні окуляри і наявності ультрафіолетового освітлення. У кожного фахівця з цієї сфери є усе необхідне для проведення подібних робіт.

Ремонт системи кондиціонування Джилі СК проводиться тільки після викачування з системи усього фреону. Робиться це вакуумною установкою, що дозволить заощадити надалі на заправці, оскільки буде відомо скільки залишилося власного газу і скільки дозаправили.

Важливо визначитися з типом газу

Іноді проблема в роботі кондиціонера пов'язана з невеликим прокладками, рідше з серйознішими проблемами. Варто відмітити, що кондиціонер має бути заправлений і взимку, інакше перед наступним теплом можна зіткнутися з проблемою у вигляді непрацюючого компресора.

Якщо в роботі кондиціонера все гаразд, то заправка фреону зазвичай не потрібна упродовж 5-6 років, а в деяких випадках і більше.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Тиск в паливній рампі Джилі СК 16.10.2021 Тиск в паливній рампі Джилі СК

Важливим параметром для стабільної роботи двигуна є нормальний тиск в...

Описання запобіжників Ланос 08.10.2021 Описання запобіжників Ланос

Запобіжники у автомобілі Деу Ланос – це спеціальний...

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації Шевроле...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Всі статті »

.