Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

RU | UA

Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон

Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон

Управління кліматомДля правильної і стабільної роботи кондиціонера на автомобілі Джилі СК важливим є не лише стан його деталей, але і наявність в системі достатньої кількості фреону. Якщо із запчастинами все цілком зрозуміло, то саме з холодагентом бувають проблеми.

Зокрема, в деяких випадках його доводиться заправляти кожен сезон, чого бути не повинно. Якщо ж з подібною проблемою зіткнулися, то слід якнайшвидше відвідати спеціалізований сервіс. Інакше доведеться регулярно дозаправляти систему.

Наявність проблем в роботі кондиціонера особливо відчуватиметься в літній час, коли він не справлятиметься і в салоні буде жарко. В окремих випадках проблеми можуть бути в комплектуючих, наприклад, в компресорі.

Проте частіше йдеться про порушення герметичності системи, що призводить до втрати антифризу і неможливості системи досить добре охолоджувати повітря.

Як шукають витік антифризу Джилі СК

При необхідності дозаправки фреону кожен сезон слід провести перевірку системи. Недостатньо звернутися на будь-яке СТО для проведення дозаправки, оскільки у такому разі існує порушення герметичності системи. Дозаправка дасть тільки короткочасний результат.

Перевіряємо цілісність системи

Слід звертатися до фахівців, які працюють саме з системою кондиціонування. Вони додають у фреон спеціальний регент, який дозволить визначити місце витоку газу з системи.

Реагент буде помітний при огляді системи через спеціальні окуляри і наявності ультрафіолетового освітлення. У кожного фахівця з цієї сфери є усе необхідне для проведення подібних робіт.

Ремонт системи кондиціонування Джилі СК проводиться тільки після викачування з системи усього фреону. Робиться це вакуумною установкою, що дозволить заощадити надалі на заправці, оскільки буде відомо скільки залишилося власного газу і скільки дозаправили.

Важливо визначитися з типом газу

Іноді проблема в роботі кондиціонера пов'язана з невеликим прокладками, рідше з серйознішими проблемами. Варто відмітити, що кондиціонер має бути заправлений і взимку, інакше перед наступним теплом можна зіткнутися з проблемою у вигляді непрацюючого компресора.

Якщо в роботі кондиціонера все гаразд, то заправка фреону зазвичай не потрібна упродовж 5-6 років, а в деяких випадках і більше.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос 14.01.2022 Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос

При плановій заміні високовольтних проводів і свічок Деу Ланос...

Погано гріє пічка Шевроле Лачетті 31.12.2021 Погано гріє пічка Шевроле Лачетті

​ Система опалення салону Шевроле Лачетті схильна до деяких...

Заміна лампочки підсвічування салону Шевроле Авео 17.12.2021 Заміна лампочки підсвічування салону Шевроле Авео

Підсвічування салону Шевроле Авео представлено одним верхнім...

Вартість капітального ремонту двигуна Деу Ланос 1.5 03.12.2021 Вартість капітального ремонту двигуна Деу Ланос 1.5

Так, дотримання планового сервісу і своєчасна заміна запчастин ЗАЗ Ланос...

Як прив'язати брелок до сигналізації ЗАЗ Форза A13 05.11.2021 Як прив'язати брелок до сигналізації ЗАЗ Форза A13

​ При експлуатації автомобіля ЗАЗ Форза (Чері A13) багато водіїв...

Регулювання ручного тормоза Деу Матіз 28.10.2021 Регулювання ручного тормоза Деу Матіз

Для безпечної постановки авто на стоянку, особливо у разі наявності...

Всі статті »

.