Пн-Пт 9:00-18:00
     Сб 9:00-14:30

RU | UA

Реставрація опори амортизатора Чері Амулет А11, А15

Відгуки: 0

Реставрація опори амортизатора Чері Амулет А11, А15

Опора амортизатораДля нормальної роботи підвіски важливим є стан різних її елементів. Прийнято вважати, що основне навантаження в підвісці приходиться на амортизатори і пружини Чері Амулет. Проте не варто забувати і про таку запчастину, як опора амортизатора.

Основним призначенням опори амортизатора є гасіння коливань, які виникають в процесі руху автомобіля. Зокрема, гасяться поштовхи, що виникають в амортизаторі при наїзді на перешкоди.

Опора виступає своєрідним буфером між амортизатором і кузовом, дозволяючи прикріпити перший до другого з мінімальною негативною дією.

Основна ознака зносу опори амортизатора – глухий стук під капотом при подоланні нерівностей. При цьому можливо, що опора і зовсім буде вирвана і почне стукати по капоту. У такому разі краще припинити експлуатацію автомобіля і провести терміновий ремонт.

Відновлення опори амортизатора Чері Амулет

Процес відновлення опор амортизаторів не займає багато часу. Спершу необхідно провести демонтаж опори, після чого можна буде продовжити обслуговування блоку.

Знімається опора

Далі необхідно встановити опору на металеву підставку відповідного розміру, таким чином, щоб металевий конус міг вільно пройти, а основа опори була зафіксована.

Випресовуємо тарілку

Вирізаємо з гуми завтовшки до 5 міліметрів дві гумові вставки. Їх діаметр має бути трохи більше випресованої тарілки, але менше загального діаметру опори.

Готуємо гумові вставки

Вставляємо на місце тарілку і запресовуємо. Зробити це можна за допомогою лещат і металевої проставки відповідного діаметру. Як варіант – можна використати досить велику голівку ключа.

Запресовуємо тарілку

При установці такої гумової проставки хід Чері Амулет може стати жорсткішим. Проте це захистить рідну гумку від витискування. Таким чином можна істотно продовжити термін служби нової деталі або відновити працездатність вже пошкодженою.

Більше того, наявність гумової вставки захистить від можливої ситуації, коли тарілку видавлює повністю і вона починає бити капот. Гума просто застопорить хід тарілки, що дозволить узабезпечити водія від можливого в таких випадках ДТП.

Вставка не дасть видавити тарілку

При цьому фінансові вкладення в подібні відновні роботи будуть мінімальними.


Коментарі» Всі статті

Корисні статті

Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання 04.04.2024 Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання

Перевірка котушки запалювання Чері Тіго ​ Ремонт ключа...

Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика 25.03.2024 Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика

  Рекомендації по заміні підшипника генератора...

Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція 11.02.2022 Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція

Перші проблеми з рульовою рейкою Шевроле Лачетті зазвичай...

Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті 28.01.2022 Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті

Під час ремонту або планового огляду Шевроле Лачетті виникає необхідність у...

Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос 14.01.2022 Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос

При плановій заміні високовольтних проводів і свічок Деу Ланос...

Погано гріє пічка Шевроле Лачетті 31.12.2021 Погано гріє пічка Шевроле Лачетті

​ Система опалення салону Шевроле Лачетті схильна до деяких...

Всі статті »

.