(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Реставрація опори амортизатора Чері Амулет А11, А15

Реставрація опори амортизатора Чері Амулет А11, А15

Опора амортизатораДля нормальної роботи підвіски важливим є стан різних її елементів. Прийнято вважати, що основне навантаження в підвісці приходиться на амортизатори і пружини Чері Амулет. Проте не варто забувати і про таку запчастину, як опора амортизатора.

Основним призначенням опори амортизатора є гасіння коливань, які виникають в процесі руху автомобіля. Зокрема, гасяться поштовхи, що виникають в амортизаторі при наїзді на перешкоди.

Опора виступає своєрідним буфером між амортизатором і кузовом, дозволяючи прикріпити перший до другого з мінімальною негативною дією.

Основна ознака зносу опори амортизатора – глухий стук під капотом при подоланні нерівностей. При цьому можливо, що опора і зовсім буде вирвана і почне стукати по капоту. У такому разі краще припинити експлуатацію автомобіля і провести терміновий ремонт.

Відновлення опори амортизатора Чері Амулет

Процес відновлення опор амортизаторів не займає багато часу. Спершу необхідно провести демонтаж опори, після чого можна буде продовжити обслуговування блоку.

Знімається опора

Далі необхідно встановити опору на металеву підставку відповідного розміру, таким чином, щоб металевий конус міг вільно пройти, а основа опори була зафіксована.

Випресовуємо тарілку

Вирізаємо з гуми завтовшки до 5 міліметрів дві гумові вставки. Їх діаметр має бути трохи більше випресованої тарілки, але менше загального діаметру опори.

Готуємо гумові вставки

Вставляємо на місце тарілку і запресовуємо. Зробити це можна за допомогою лещат і металевої проставки відповідного діаметру. Як варіант – можна використати досить велику голівку ключа.

Запресовуємо тарілку

При установці такої гумової проставки хід Чері Амулет може стати жорсткішим. Проте це захистить рідну гумку від витискування. Таким чином можна істотно продовжити термін служби нової деталі або відновити працездатність вже пошкодженою.

Більше того, наявність гумової вставки захистить від можливої ситуації, коли тарілку видавлює повністю і вона починає бити капот. Гума просто застопорить хід тарілки, що дозволить узабезпечити водія від можливого в таких випадках ДТП.

Вставка не дасть видавити тарілку

При цьому фінансові вкладення в подібні відновні роботи будуть мінімальними.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2 07.08.2021 Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2

Одним з важливих елементів задньою підвіски Джилі СК...

Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті 31.07.2021 Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті

Наявність кондиціонера в Шевроле Лачетті  забезпечує додатковий...

Всі статті »

.