(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Регулювання фар Ланос, Сенс

Регулювання фар Ланос, Сенс

Фара ЛаносОсвітлення дорожнього покриття грає одну з важливих ролей при забезпеченні безпечного руху. Особливо, за умови руху в темний час доби або поганих погодних умов. Важливо, щоб всі запчастини Деу Ланос, що відповідають за світло, були справні і відрегульовані.

Деякі водії помилково ігнорують регулювання фар, що зрештою може привести до неприємних наслідків. Передусім, їм самим частенько нормально не видно перешкоди на дорозі.

Більше того, іноді це створює дискомфорт для інших учасників дорожнього руху. Неправильно відрегульовані фари можуть сліпити водіїв як на своїй смузі руху, так і на зустрічній. Деякий дискомфорт можливий і для пішоходів.

Відповідно, необхідно стежити за тим, щоб фари були відрегульовані коректно і освітлювали тільки необхідну ділянку дороги.

Де знаходяться регулювальні болти фар Деу Ланос і куди їх крутити

Для проведення регулювання фар на представленій моделі автомобіля знадобиться тільки викрутка і ключ на 8. Інші додаткові інструменти не використовуються. Також потрібна рівна ділянка місцевості або ворота, де можна буде перевірити результати регулювання.

За наявності усього необхідного виконуємо такі дії:

  • Знаходимо регулювальний гвинт біля фари.

Гвинт регулювання

  • За допомогою викрутки провертаємо його вліво або управо – у відповідну сторону зміщуватиметься і фара.
  • На моторчику знаходимо регулювальний чорний болт.

Болт регулювання

  • Провертаємо його ключем на 8 управо або вліво. Якщо прокручувати болт від двигуна автомобіля, то фара опускатиметься. Якщо ж крутити до мотора, то відбуватиметься підняття фари.

Ключем регулюємо фару по вертикалі

За допомогою гвинтів і болтів виставляємо фари так, щоб освітлення дорожнього покриття було достатнім і коректним, не створювало перешкод і проблем для інших учасників руху.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації Шевроле...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2 07.08.2021 Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2

Одним з важливих елементів задньою підвіски Джилі СК...

Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті 31.07.2021 Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті

Наявність кондиціонера в Шевроле Лачетті  забезпечує додатковий...

Всі статті »

.