(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Як зберегти номер двигуна Шевроле Авео

Як зберегти номер двигуна Шевроле Авео

Майданчик з номером двигунаОдним з важливих нюансів при експлуатації Шевроле Авео являється збереження номера двигуна. Особливо в тих випадках, коли авто продаватиметься на вторинному ринку.

Пов'язано це з тим, що покупець може відмовитися від придбання автомобіля, у якого будуть проблеми з читанням номера силового агрегату.

Надалі така проблема може привести до складнощів при постановці авто на облік, з чим і не захоче зіткнутися потенційний покупець.

Відповідно, саме на поточного власника транспортного засобу лягає відповідальність за збереження видності і легкого читання номера двигуна.

Ситуація ускладнюється тим, що двигун чавунний. З часом на платформі, де розташований номер мотора, утворюється корозія, що і робить прочитання неможливим.

Зберігаємо номер двигуна Шевроле Авео читаним – невеликий тест мастил

Передусім необхідно ретельно очистити номер двигуна від бруду і вогнищ корозії, що утворилися. Наносити мастило до цього буде практично даремне.

Очищаємо номер від бруду

Після цього проводимо невеликий тест для мастил.

Першим з варіантів став Літол- 24.

Перевіряємо Літол-24

Наносимо невелику кількість мастила на металевий куточок і за допомогою газового пальника починаємо нагрівати його. Звичайно, температура двигуна не буде настільки велика, але це дозволить визначити поведінку мастильного матеріалу при нагріванні.

Нагріваємо трохи мастила на металевому куточку

В даному випадку можна побачити, що в процесі підігрівання мастило почало бігти. Відповідно, краще не використати подібний варіант для номерного знаку двигуна Шевроле Авео.

Мастило почало бігти

Другим варіантом стало зелене мастило Castrol для великих підшипників.

Перевіряємо Castrol

Наносимо його на куточок і пальником розігріваємо. В даному випадку мастило бігти не почало, все добре, незважаючи на досить високу температуру. Було прийнято рішення використати саме його.

Мастило не побігло

Перед нанесенням мастила протираємо номер двигуна звичайним моторним мастилом.

Протираємо номер маслом

Після цього наносимо шар мастила на поверхню з номером. Надалі залишається лише періодично перевіряти його стан і при необхідності додавати.

Наноситься мастило

Таким чином можна захистити номер двигуна Шевроле Авео і надалі уникнути цілого ряду проблем.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації Шевроле...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2 07.08.2021 Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2

Одним з важливих елементів задньою підвіски Джилі СК...

Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті 31.07.2021 Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті

Наявність кондиціонера в Шевроле Лачетті  забезпечує додатковий...

Всі статті »

.