Пн-Пт 9:00-18:00
     Сб 9:00-14:30

RU | UA

Установка амортизатора капота Ланос

Відгуки: 0

Установка амортизатора капота Ланос

Амортизатор капотаДля того, щоб спростити обслуговування підкапотного простору Деу Ланос, а також запобігти випадковому сильному закриванню капота власники авто частенько ставлять амортизатори капота.

Наявність цього блоку робить процес закривання капота плавним, не вимагаючим додатка сили. При цьому для вирішення питання досить навіть одного амортизатора.

Важливо правильно визначити точки кріплення і рівномірно розподілити навантаження. У такому разі особливих проблем з роботою встановленого амортизатора капота не виникне. Слід враховувати також і довжину встановлюваного елементу, щоб він не заважав.

При установці амортизатора капота необхідно вдало підібрати місце. Запчастини двигуна на Деу Ланос не повинні заважати елементи в підкапотному просторі, наприклад бачки, кришка клапанів і інші.

Місця кріплень амортизатора капота Деу Ланос

З переробок було проведено тільки одно важлива зміна – просвердлили отвір в підкапотному просторі на кузові. Після чого відсунули ущільнювач і провели рукою болт на необхідне місце.

Нижнє кріплення амортизатора капота

Кріплення під амортизатор було зроблено з металевого 45 куточка. У ньому також було зроблено отвір під кріплення амортизатора.

Використовуємо 45 металевий куточок

На кришці капота був знятий захист, після чого в підсилювачі капота виконали отвір під кріплення металевого 35 куточка. Сам куточок зафіксований за допомогою болта. Основну частину конструкції надалі можна приховати під захистом.

Верхнє кріплення амортизатора

Після чого на своє місце був встановлений амортизатор капота Деу Ланос.

Встановлений амортизатор капота

Зробити все можна за досить простою і зрозумілою схемою. При цьому усі необхідні інструменти звичайно є у автовласників.

Схема необхідних елементів

Таким чином з мінімальними переробками можна провести установку амортизатора капота, після чого ряд проблем з кришкою відпаде, вона буде надійно зафіксована і при несприятливому збігу обставин різко не закриється.


Коментарі» Всі статті

Корисні статті

Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання 04.04.2024 Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання

Перевірка котушки запалювання Чері Тіго ​ Ремонт ключа...

Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика 25.03.2024 Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика

  Рекомендації по заміні підшипника генератора...

Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція 11.02.2022 Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція

Перші проблеми з рульовою рейкою Шевроле Лачетті зазвичай...

Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті 28.01.2022 Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті

Під час ремонту або планового огляду Шевроле Лачетті виникає необхідність у...

Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос 14.01.2022 Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос

При плановій заміні високовольтних проводів і свічок Деу Ланос...

Погано гріє пічка Шевроле Лачетті 31.12.2021 Погано гріє пічка Шевроле Лачетті

​ Система опалення салону Шевроле Лачетті схильна до деяких...

Всі статті »

.