Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

RU | UA

Установка амортизатора капота Ланос

Установка амортизатора капота Ланос

Амортизатор капотаДля того, щоб спростити обслуговування підкапотного простору Деу Ланос, а також запобігти випадковому сильному закриванню капота власники авто частенько ставлять амортизатори капота.

Наявність цього блоку робить процес закривання капота плавним, не вимагаючим додатка сили. При цьому для вирішення питання досить навіть одного амортизатора.

Важливо правильно визначити точки кріплення і рівномірно розподілити навантаження. У такому разі особливих проблем з роботою встановленого амортизатора капота не виникне. Слід враховувати також і довжину встановлюваного елементу, щоб він не заважав.

При установці амортизатора капота необхідно вдало підібрати місце. Запчастини двигуна на Деу Ланос не повинні заважати елементи в підкапотному просторі, наприклад бачки, кришка клапанів і інші.

Місця кріплень амортизатора капота Деу Ланос

З переробок було проведено тільки одно важлива зміна – просвердлили отвір в підкапотному просторі на кузові. Після чого відсунули ущільнювач і провели рукою болт на необхідне місце.

Нижнє кріплення амортизатора капота

Кріплення під амортизатор було зроблено з металевого 45 куточка. У ньому також було зроблено отвір під кріплення амортизатора.

Використовуємо 45 металевий куточок

На кришці капота був знятий захист, після чого в підсилювачі капота виконали отвір під кріплення металевого 35 куточка. Сам куточок зафіксований за допомогою болта. Основну частину конструкції надалі можна приховати під захистом.

Верхнє кріплення амортизатора

Після чого на своє місце був встановлений амортизатор капота Деу Ланос.

Встановлений амортизатор капота

Зробити все можна за досить простою і зрозумілою схемою. При цьому усі необхідні інструменти звичайно є у автовласників.

Схема необхідних елементів

Таким чином з мінімальними переробками можна провести установку амортизатора капота, після чого ряд проблем з кришкою відпаде, вона буде надійно зафіксована і при несприятливому збігу обставин різко не закриється.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Тиск в паливній рампі Джилі СК 16.10.2021 Тиск в паливній рампі Джилі СК

Важливим параметром для стабільної роботи двигуна є нормальний тиск в...

Описання запобіжників Ланос 08.10.2021 Описання запобіжників Ланос

Запобіжники у автомобілі Деу Ланос – це спеціальний...

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації Шевроле...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Всі статті »

.