(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Не заводиться Деу Ланос, чистка контактів стартера

Не заводиться Деу Ланос, чистка контактів стартера

СтартерПри експлуатації транспортного засобу слід приділяти увагу усім його елементам. Одним з уразливих блоків на автомобілі Деу Ланос являється стартер S3003 - AS.

Особливо актуальною буде перевірка стану стартера у момент сильних опадів і підвищеної вологості, а також при лютих морозах.

Із-за погодних умов і зміни особливостей експлуатації автомобіля при таких коливаннях істотно підвищується вірогідність забруднення стартера, зокрема – його контактів.

Як підсумок – починає утворюватися корозія, погано проходить напруга або зовсім не потрапляє на стартер.

У таких випадках частенько виникає ситуація, коли чутно, як спрацьовує втягуюче реле, проте надалі нічого не відбувається і автомобіль не заводиться.

Чистимо контакти стартера Деу Ланос

Ситуація виглядає таким чином – після дощів і непогоди несподівано ударив лютий мороз. При цьому по калюжах автомобіль їздив, але після початку морозів не експлуатувався. При спробі через декілька днів завести машину було чутно спрацьовування втягуючого реле, але авто не заводилося.

Були підозри на акумулятор, але перевірка і заряджання не дали ніякого результату. Двигун все також не запускався.

Перевірили акумулятор

Було проведено чищення усіх контактів на стартері Деу Ланос, оскільки вони виявилися досить сильно забрудненими. Спершу це не допомогло.

Прочистили контакти

Але після ретельнішого чищення, а також прогрівання за допомогою газового пальника, стартер все-таки нормально запрацював. Вдалося завести автомобіль.

Прогріли стартер пальником

Таким чином проблема опинилася в підмерзанні і забрудненні контактів, через що на стартер не потрапляла необхідна напруга. Після чищення проблема зникла.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації Шевроле...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2 07.08.2021 Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2

Одним з важливих елементів задньою підвіски Джилі СК...

Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті 31.07.2021 Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті

Наявність кондиціонера в Шевроле Лачетті  забезпечує додатковий...

Всі статті »

.