Пн-Пт 9:00-18:00
     Сб 9:00-14:30

RU | UA

Дьоргається двигун при розгоні Чері Амулет, поради по заміні датчика положення дросельної заслінки

Відгуки: 0

Дьоргається двигун при розгоні Чері Амулет, поради по заміні датчика положення дросельної заслінки

Місце установки ДПДЗПри експлуатації автомобіля можна зіткнутися з проблемою, що двигун починає працювати нестабільно, з'являються ривки в русі. Причиною подібної поведінки можуть стати різні запчастини Чері Амулет, і далеко не завжди реальну причину вдається знайти швидко.

Подібні проблеми, наприклад, можуть бути викликані такими вузлами і блоками:

Це лише невелика частина можливих поломок, що призводять до ривків при розгоні автомобіля. Проте особлива увага серед інших слід приділити саме датчику положення дросельної заслінки.

Оскільки сигнал ДПДЗ Чері Амулет є одним з основних вхідних сигналів для ЕБУ, який регулює час уприскування і запалення, то необхідно завжди своєчасно перевіряти стан датчика і проводити його обслуговування.

Навіть при невеликому закисанні контактів істотно підвищується вірогідність некоректного відображення інформації. Відповідно, двигун також працюватиме зі збоями, звідси і ривки в русі.

Заміна датчика положення дросельної заслінки Чері Амулет

Проблема проявилася таким чином – в процесі розгону двигун працювати нестабільно, автомобіль почало смикати. Була проведена перевірка свічок запалення дротів, ряду датчиків. Деякі деталі були замінені, але проблема не вирішилася.

Датчики положення дросельної заслінки

Зрештою увагу звернули на ДПДЗ. Його нещодавно міняли, але він знову вийшов з ладу. Було прийнято рішення встановити відповідний варіант з іншого автомобіля. Добре підійшов варіант з ВАЗ-2112. Кріплення і контакти повністю ідентичні.

Новий ДПДЗ

Після його установки проблема в роботі двигуна зникла. Чері Амулет нормально заводиться, набирає швидкість. Ривки і інші складнощі більше не тривожать.


Коментарі» Всі статті

Корисні статті

Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання 04.04.2024 Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання

Перевірка котушки запалювання Чері Тіго ​ Ремонт ключа...

Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика 25.03.2024 Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика

  Рекомендації по заміні підшипника генератора...

Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція 11.02.2022 Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція

Перші проблеми з рульовою рейкою Шевроле Лачетті зазвичай...

Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті 28.01.2022 Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті

Під час ремонту або планового огляду Шевроле Лачетті виникає необхідність у...

Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос 14.01.2022 Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос

При плановій заміні високовольтних проводів і свічок Деу Ланос...

Погано гріє пічка Шевроле Лачетті 31.12.2021 Погано гріє пічка Шевроле Лачетті

​ Система опалення салону Шевроле Лачетті схильна до деяких...

Всі статті »

.