Пн-Пт 9:00-18:00
     Сб 9:00-14:30

RU | UA

Вартість капітального ремонту двигуна Деу Ланос 1.5

Відгуки: 0

Вартість капітального ремонту двигуна Деу Ланос 1.5

Так, дотримання планового сервісу і своєчасна заміна запчастин ЗАЗ Ланос дозволяють підтримувати роботу двигуна в хорошому тонусі.

Капітальний ремонт двигуна Ланос

Але незважаючи на дбале ставлення ближче до пробігу 150 000 - 200 000 (км) починають проявлятися хронічні болячки двигуна ZAZ Lanos, які не можна усунути в ході простого сервісу:

 1. Масложер
 2. Підвищена витрата палива
 3. Втрата динаміки розгону
 4. Зниження тягової потужності
 5. Втрата компресії циліндрів
 6. тощо.

Стабілізувати роботу мотора з пристойним пробігом можна лише одним єдиним способом. Мова йде про капітальний ремонт двигуна.

Що входить у капітальний ремонт двигуна Деу Ланос

Зрозуміло, кожен випадок ремонту ДВЗ є унікальним. Капітальний ремонт двигуна передбачає повністю індивідуальний підхід до мотора. Незважаючи на особливості зносу того чи іншого двигуна капіптальний ремонт передбачає:

 1. Демонтаж, розбирання і деффектування ГБЦ
 2. Демонтаж, розбирання і деффектування блоку циліндрів

На кінцеву вартість ремонту двигуна Деу Ланос впливає цілісність ГБЦ і блоку циліндрів. В ході діагностики проводиться опресовка головки блоку циліндрів і БЦ.

Якщо в корпусі ГБЦ або БЦ є тріщини, то доведеться використовувати нові корпусні запчастини, а це вже на рівному місці близько 15-20% вартості всієї капіталки.

У більшості випадків вдається обійтися лише шліфуванням привалювальних поверхонь. Додатково доведеться розточувати циліндри блоку в ремонтний розмір (+ 0.25, 0.5 або 0.75 мм). Але це все ж дешевше, ніж купівля нового блоку циліндрів.

Ремонт ГБЦ Ланос

Насамперед відновлюється головка блоку циліндрів. Майстер повинен бути готовим до замовлення і купівлі таких запчастин ЗАЗ Ланос:

 1. Розподільчі вали (якщо двигун 8 кл., то один розподвал)
 2. Гідрокомпенсатори
 3. Прокладка клапаної кришки
 4. Прокладка впускного колектора
 5. Прокладка випускного колектора
 6. Клапана (на впуск і випуск)
 7. Сідла клапанів
 8. Напрямні клапанів
 9. Сальники клапанів
 10. Сальник розподвала

Перед безпосередньою установкою нових запчастин корпус ГБЦ потрібно почистити і помити до блиску. Слід обов'язково опресувати канали циркуляції охолоджувальної рідини і мастила.

Ремонт ГБЦ

Привалочну поверхню ГБЦ ZAZ Lanos рекомендується піддати шліфовці. Металообробка фланцю дозволить усунути дрібні нерівності і мушлі, які з часом з'являються через вплив антифризу, вібраційних і температурних навантажень.

З метою економії деякі майстри просто чистять клапана від нагару. Але в цьому випадку потрібно обов'язково перевіряти ніжки клапанів на биття. Якщо використовувати старі клапана, то можна буде не притирати їх.

 • Капітальний ремонт 8-клапанної головки блоку циліндрів Деу Ланос обходиться в середньому в 3000 - 5000 (грн).
 • Капіталка 16-клапанної ГБЦ може вилитися в 5000-7000 (грн).

Точну вартість ремонту можна буде визначити тільки після дефектування всіх компонентів головки блоку.

Ремонт блоку циліндрів ЗАЗ Ланос

Другим за порядком, але не за важливістю є ремонт блоку цилііндрів. Даний етап капіталки передбачає наступний фронт робіт:

 1. Розбирання і деффектування поршневої групи
 2. Демонтаж і деффектування колінвалу
 3. Деффектування циліндрів

Як показує практика, основним завданням капітального ремонту є усунення масложера і низької компресії циліндрів. За ці хронічні болячки відповідає технічний стан поршневої групи.

Ремонт блоку циліндрів

Під час капітального ремонту двигуна Деу Ланос майстру знадобляться нові запчастини:

 1. Поршні
 2. Шатуни
 3. Пальці
 4. Кільця
 5. Шатунні вкладиші

Перед замовленням поршнів слід вивчити технічний стан циліндрів. Якщо поверхня циліндрів у подряпинах і потертостях, то без варіантів потрібно буде розточувати циліндри.

Існує 3 основні варіанти розточки: 0.25, 0.5 і 0.75 (мм). У деяких випадках використовується проточка на 1 (мм). Від діаметра розточки залежатиме діаметр нових поршнів і кілець.

Поршні

Якщо блок циліндрів Daewoo Lanos піддається капітальному ремонту в перший раз, то зазвичай використовують проточку на 0.25 (мм). В даному випадку будуть потрібні поршні 1-го ремонтного розміру. Їх можна визначити за маркуванням + 0.25 (мм).

Але якщо на якомусь із циліндрів з'явилася глибока подряпина, то проточка може бути і більшою, на 0.5 або 0.75 (мм).

 • Щодо коленвала, майстер повинен вивчити технічний стан вузла. Насамперед перевіряється осьове биття валу. Якщо колінвал сильно деформований, то його можна сміливо передавати в утиль.

Колінвал

 • Додатково слід перевірити шийки колінвала. Зазвичай до пробігу 200 000 (км) на шийках з'являються подряпини і потертості.
 • Шийки зі слідами механічного зносу слід піддати шліфовці. Як і у випадку з проточкою циліндрів, шийки колінчастого валу шліфуються до ремонтного розміру: 0.25, 0.5 або 0.75 (мм).

Ремонтний розмір шийок колінвала визначає тип шатунних і корінних вкладишів. У даному випадку вкладиші підбираються строго з урахуванням обробки шийок.

Якщо ЗАЗ Ланос пройшов 150 000 - 200 000 (км) пробігу, то фахівці рекомендують проводити заміна і масляного насоса. Разом з тим будуть потрібні наступні запчастини Ланос:

 1. Заглушки циліндрів
 2. Передній сальник колінвала
 3. Задній сальник колінвала
 4. Прокладка ГБЦ

Комплексний ремонт блоку циліндрів Ланос може вилитися в 3000 - 10 000 (грн). Точна вартість буде сильно залежати від технічного стану колінвала і масляного насоса.

ГРМ

Додаткова інформація

Капітальний ремонт двигуна Деу Ланос є хорошим приводом, щоб замінити деталі ГРМ. Слід приділити увагу наступним запчастинам:

 1. Водяна помпа
 2. Ремінь ГРМ
 3. Ролики ГРМ

У блозі з ремонту Ланос є стаття про наслідки обриву ременя ГРМ.

Додатково майстру слід подбати про заміну термостатичного клапана. На деяких модифікаціях двигуна даного авто термостат захований за задньою кришкою ГРМ.

Капітальний ремонт двигуна ЗАЗ Ланос коштуватиме від 10 000 до 25 000 (грн).


Коментарі» Всі статті

Корисні статті

Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання 04.04.2024 Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання

Перевірка котушки запалювання Чері Тіго ​ Ремонт ключа...

Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика 25.03.2024 Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика

  Рекомендації по заміні підшипника генератора...

Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція 11.02.2022 Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція

Перші проблеми з рульовою рейкою Шевроле Лачетті зазвичай...

Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті 28.01.2022 Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті

Під час ремонту або планового огляду Шевроле Лачетті виникає необхідність у...

Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос 14.01.2022 Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос

При плановій заміні високовольтних проводів і свічок Деу Ланос...

Погано гріє пічка Шевроле Лачетті 31.12.2021 Погано гріє пічка Шевроле Лачетті

​ Система опалення салону Шевроле Лачетті схильна до деяких...

Всі статті »

.