(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

(093) 170 17 77

RU | UA

Недоліки Джилі Емгранд ЄС7, часті поломки і відгуки покупців

Недоліки Джилі Емгранд ЄС7, часті поломки і відгуки покупців

Джилі Емгранд ЄС7 стала за своєю суттю проривом цього бренду, який дозволив ще більше просунутися на міжнародний ринок.

Помітне поліпшення якості збірки, розширення функціонала, поліпшений дизайн – це лише декілька плюсів, які можна віднести до цього авто.

Останні декілька років можна спостерігати активний розвиток китайського автопрома, який вже сьогодні цілком здатний конкурувати з багатьма представниками авторинку.

Джили Эмгранд ЕС7

Проте далеко не все так добре, як того хотілося б. З'явилися і нові проблеми, які тепер доведеться усувати власникам Джилі Емгранд ЄС7. А проявляються вони досить часто і в різних місцях. Особливо часто поломки зачіпають внутрішні агрегати і кузов, рідше – салон.

Внутрішні неполадки

Мабуть, саме вони і є причиною основних фінансових вкладень на ремонт, за винятком випадків попадання в ДТП.

Поломки в агрегатах і вузлах не є дуже поширеними при нормальній манері водіння, проте повністю їх уникнути не вдасться у будь-якому разі. Для Джилі Емгранд ЄС7 властиві такі поломки внутрішніх агрегатів :

 • Підвіска. Тут вразливими місцями є тяга, стойки і шарові опори. Саме ці деталі найчастіше виходять з ладу і вимагають заміни (ремонтувати їх немає особливого сенсу, а частенько і просто неможливо).

Підвіска Джили Эмгранд ЕС7

 • КПП. Тут все залежить від місця збірки, оскільки варіанти, зібрані на різних заводах, мають свої особливості. Вразливе місце – приводи. Відомі декілька випадків, коли прямо на ходу відвалювався або правий, або лівий привід. Краще ретельно контролювати це місце. Іноді спостерігаються проблеми з втратою масла.
 • Гальма. Слабкі, вимагають регулярної перевірки. Поширені випадки, коли гальмівні колодки труться об диск відразу після купівлі або навпаки, нещільно прилягають при натисненні на педаль. Контроль і ще раз контроль, особливо до проведення першого ремонту. Краще відразу все перевірити, щоб не виникало неприємних ситуацій і ДТП.
 • Двигун. Складнощі виникають переважно на моделях, оснащених 1,5 літровою установкою. Бракує динаміки, особливо на обгонах. Виправити можна шляхом підкручення, проте це приведе до збільшення шуму і зменшення ресурсу.

Двигун Джили Эмгранд ЕС7

 • Електроніка. Вразливе місце – фари. Часто згорають, що призводить до необхідності заміни.
 • Радіатор.
 • Конструктивно Джилі Емгранд ЄС7 зібрана таким чином, що камені і інші елементи можуть потрапляти по цьому елементу, і як результат – пробоїни і теча. Усувати їх доводиться не часто, але проблема існує.

Радіатор Джили Эмгранд ЕС7

Інших особливо поширених поломок у внутрішніх агрегатах не спостерігається. Відгуки власників також про це свідчать. Правда, варто відмітити складнощі, що ще виникають періодично, з розвал-сходженням, проте тут проблема більше прив'язана все-таки до підвіски.

Проблеми з корпусом або зовнішні поломки Джилі Емгранд ЄС7

Незважаючи на помітне поліпшення якості збірки, опрацювання дизайну і інших важливих аспектів, поширені проблеми і з зовнішніми елементами конструкції авто. Особливо тут можна виділити такі моменти:

 • Рівність проміжків залишає бажати кращого. Малого того, що проміжки дуже великі, так ще і зроблені вони нерівномірно, що псує зовнішній вигляд автомобіля.
 • Ущільнювачі на даху і капоті частенько досить швидко відриваються. Їх доводиться підклеювати по новій, а частенько і зовсім замінювати для попередження попадання вологи і сміття всередину конструктивних елементів.

Дах Джили Эмгранд ЕС7

 • Іржа. В принципі, тут проблем немає, якщо своєчасно доглядати за авто. Не зайвим буде нанесення антикорозійного складу. ЛКП тонке і може легко ушкоджуватися навіть від попадання каменів з-під коліс зустрічних авто.
 • Злегка бракує зовнішнього захисту внутрішніх агрегатів. Зокрема, на днищі. В результаті цього камені і сміття можуть потрапляти по радіатору і проводці, що веде до їх виходу з ладу.

Як показує досвід експлуатації багатьох водіїв, інших проблем із зовнішніми комплектуючими Джилі Емгранд ЄС7 не спостерігається.

Салон, де також є проблеми

Салон Джили Эмгранд ЕС7З салоном стало набагато краще, проте повністю проблем уникнути не вдалося.

Можна зустріти як прості недоліки конструкторів, так і складнощі, що виникають при експлуатації. Основними з них можна назвати такі:

 • Кнопка відкривання багажника розташована не зовсім зручно. Багато водіїв у момент посадки в авто зачіпають її. Перенести її неможливо, а значить доведеться звикати.
 • Пластик на вигляд цілком пристойний, за відчуттями при торканні – дубовий. Над цим китайцям ще працювати і працювати.
 • Досить посередня шумоізоляція. Вона набагато краща, ніж була на ранніх моделях китайського автопрома, проте недостатня для забезпечення повного комфорту.
 • Складне регулювання підігрівання салону, а також подання свіжого повітря.

Регулювання кондиціонера і обігріву в Джили Эмгранд ЕС7

 • Багажник місткий. Проте розташування дуг обмежує об'єм предмета, який можна було б розмістити в нім.

Відносно вільного простору проблем немає, комфортно можуть розміститися як водій, так і пасажири. Інших серйозних поломок і недоліків в салоні власники Джилі Емгранд ЄС7 не відмічають.

Як підсумок

В цілому, автомобіль досить надійний і може експлуатуватися упродовж тривалого часу. Є в нім і слабкі місця, недогляд за якими може привести до виникнення серйозних проблем.

Важливо розуміти, що, забезпечивши належний відхід автомобілю, більшість з вищеназваних проблем з великою вірогідністю не виникнуть.

Дізнатися про особливості експлуатації Джилі Емгранд ЄС7, особливостях інших моделей, а також іншу корисну інформацію зі світу китайського автомобілебудування можна на сторінках сайту chery.net.ua.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Підключення доводчика скла Джилі СК 1,2, Отака 16.07.2020 Підключення доводчика скла Джилі СК 1,2, Отака
Установка парктроніка Шевроле Лачетті седан 11.07.2020 Установка парктроніка Шевроле Лачетті седан
Установка обвіса порогів Чері Тіго ФЛ 2010-2015 р.в. 10.07.2020 Установка обвіса порогів Чері Тіго ФЛ 2010-2015 р.в.
Ремонт коректора фар Деу Ланос 27.06.2020 Ремонт коректора фар Деу Ланос
Заміна салонного дзеркала заднього виду на Чері Амулет, установка дзеркала від Деу Ланос 22.06.2020 Заміна салонного дзеркала заднього виду на Чері Амулет, установка дзеркала від Деу Ланос
Установка ABS + TCS (контролю тяги) на Авео Т250 12.06.2020 Установка ABS + TCS (контролю тяги) на Авео Т250

Всі статті »

.