(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

(093) 170 17 77

RU | UA

Джилі МК після 335 тис. км. пробігу, відгук таксиста! Китай рулить!

Джилі МК після 335 тис. км. пробігу, відгук таксиста! Китай рулить!

Джили МКМіф про те, що китайські автомобілі ненадійні, давно слід забути. Тенденції за останнє десятиліття явно змінилися, і майстри з Піднебесної помітно попрацювали у напрямі надійності. Джилі МК є яскравим тому прикладом.

Автомобілі цієї моделі за наявності належного догляду здатні без зайвих проблем їздити більше 5 років, використовуючись для роботи в таксі. Відповідно, пробіг при цьому є величезним.

Представлений екземпляр Джилі МК вже тривалий час працює в службі таксі і зберігається у вуличних умовах. При цьому автомобілю вже більше 6 років, а пробіг складає більше 335 тисяч кілометрів. Складнощів з ним практично немає. Залишається розібратися з усіма особливостями детальніше.

Зовнішній вигляд

Після 5 років експлуатації авто воно було повторно пофарбоване. При цьому перед фарбуванням «рижиків», які зазвичай з'являються при тривалій експлуатації, в даному випадку не було.

Зовнішній вигляд Джили МК

Виміри товщини фарби показали, що зроблено все було професійно, і особливого потовщення не спостерігається. Тільки в окремих випадках можна помітити попередню обробку корпусу шпаклюванням – утворилася вм'ятина в результаті механічного ушкодження Джилі МК.

Фари мають деякі внутрішні забруднення, проте це не заважає їм забезпечувати відмінне освітлення. Достатньо просто періодично прочищати їх зовні.

В цілому, якщо забезпечувати своєчасне зовнішнє обслуговування машини – мити, фарбувати і полірувати, то відрізнити авто від практично нового зовні буде складно. Цілком презентабельний вид.

Зовнішній вигляд Джили МК

Під капотом

Здивувало в представленому автомобілі те, що ще використовується рідний акумулятор. Хоча раніше багато хто говорив про те, що в китайських одноденках міняти їх доводиться мало не відразу після купівлі. Це залишилося у минулому, і сталося це давно.

Двигун і трансмісія особливого клопоту не принесли. Мастило міняється кожні 10-12 тисяч кілометрів, паливо використовується нормальне і усе – проблем ніяких немає.

Необхідно своєчасно міняти витратні матеріали. Зокрема – масляний і повітряний фільтр. Дотримуючись простих правил по догляду за Джилі МК, можна помітно продовжити термін експлуатації вузлів без необхідності проведення ремонту.

У іншому – потьоків мастило не видно, що вже добре для авто з таким пробігом. Оцінити стан клапанів і циліндрів, звичайно, без розбирання неможливо, проте судячи з роботи двигуна, особливих проблем в цьому вузлі немає.

Підкапотний простір Джили МК

Салон

У салоні автомобіля була проведена додаткова шумоізоляція, що зробило їзду комфортнішою. Шум зник практично повністю.

Робота кондиціонера і печі повністю відповідає усім вимогам. Влітку не жарко, взимку досить тепло. При цьому додаткові роботи по ремонту кліматичного устаткування Джилі МК не проводилися за увесь термін її експлуатації.

Провели перетяжку стелі, проте робилося це швидше для себе, ніж від гострої необхідності. Обтягування збереглося рідна, проте використовувалися спеціальні чохли-накидки.

Салон і перетяжка стелі Джили МК

Трохи збоїть електроніка, зокрема, тахометр. Це не критично і за бажання досить легко усувається. Коробка перемикання працює без проблем – для зміни передачі немає необхідності докладати зусиль.

Кермо оснащене гідропідсилювачем і дозволяє легко управляти автомобілем.

Відносним недоліком можна назвати фарбу, що злізає, на внутрішніх ручках дверей. Проте навіть цей дефект легко усувається. У іншому – проблем з салоном немає. Неприємних запахів і скрипу пластика немає.

Загальні враження

В цілому, авто після 6 років експлуатації і пробігу в 335 тисяч км виглядає цілком добре. Фарбування проводилося виключно для відновлення кольору, а не із-за сильної корозії, що свідчить про хорошу якість металу.

Джили МК

Динаміка автомобіля хороша. Розгін робить жваво, особливо на хорошому дорожньому покритті. Хід педалі зчеплення невеликий. КПП не ремонтувалася, що також важливе.

Сидіти в салоні комфортно – помітний плюс, особливо за умови, що ця Джилі МК використовується в роботі таксі.

Підвіска забезпечує необхідний рівень комфорту навіть в умовах незначного бездоріжжя. Правда, цей вузол вимагає регулярної заміни витратних матеріалів, проте це не є проблемою – запчастини коштують не дорого.

В цілому, Джилі МК – досить непоганий автомобіль бюджетного сегменту, цілком придатний навіть для роботи в таксі. При ретельному відході без особливих проблем набирає пробіг в 335 тисяч кілометрів.

Джили МК

Забудьте про те, що китайський автопром ненадійний і недовговічний. Все залежить виключно від догляду за транспортним засобом. Далеко не кожна європейська машина може похвалитися такою живучістю, особливо на наших дорогах.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Джилі Емгранд ЄС7 хетчбек після 6 років експлуатації, стан китайського авто на 80 тисяч км пробігу 17.10.2019 Джилі Емгранд ЄС7 хетчбек після 6 років експлуатації, стан китайського авто на 80 тисяч км пробігу
Тест драйв Чері Тіго 4 з двигуном 1.5 турбо в горах Казахстану 10.10.2019 Тест драйв Чері Тіго 4 з двигуном 1.5 турбо в горах Казахстану
Деу Ланос поліуретанові втулки стабілізаторів, сайлентблоки і подушка двигуна 09.10.2019 Деу Ланос поліуретанові втулки стабілізаторів, сайлентблоки і подушка двигуна
Найгірші свічки запалення, готуємо автомобіль до зими 04.10.2019 Найгірші свічки запалення, готуємо автомобіль до зими
Новий Чері Тіго 8 - преміум позашляховик з Китаю 03.10.2019 Новий Чері Тіго 8 - преміум позашляховик з Китаю
Установка клімат-контролю на Джилі МК власними руками 23.09.2019 Установка клімат-контролю на Джилі МК власними руками

Всі статті »

.