(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Джилі МК після 335 тис. км. пробігу, відгук таксиста! Китай рулить!

Джилі МК після 335 тис. км. пробігу, відгук таксиста! Китай рулить!

Джили МКМіф про те, що китайські автомобілі ненадійні, давно слід забути. Тенденції за останнє десятиліття явно змінилися, і майстри з Піднебесної помітно попрацювали у напрямі надійності. Джилі МК є яскравим тому прикладом.

Автомобілі цієї моделі за наявності належного догляду здатні без зайвих проблем їздити більше 5 років, використовуючись для роботи в таксі. Відповідно, пробіг при цьому є величезним.

Представлений екземпляр Джилі МК вже тривалий час працює в службі таксі і зберігається у вуличних умовах. При цьому автомобілю вже більше 6 років, а пробіг складає більше 335 тисяч кілометрів. Складнощів з ним практично немає. Залишається розібратися з усіма особливостями детальніше.

Зовнішній вигляд

Після 5 років експлуатації авто воно було повторно пофарбоване. При цьому перед фарбуванням «рижиків», які зазвичай з'являються при тривалій експлуатації, в даному випадку не було.

Зовнішній вигляд Джили МК

Виміри товщини фарби показали, що зроблено все було професійно, і особливого потовщення не спостерігається. Тільки в окремих випадках можна помітити попередню обробку корпусу шпаклюванням – утворилася вм'ятина в результаті механічного ушкодження Джилі МК.

Фари мають деякі внутрішні забруднення, проте це не заважає їм забезпечувати відмінне освітлення. Достатньо просто періодично прочищати їх зовні.

В цілому, якщо забезпечувати своєчасне зовнішнє обслуговування машини – мити, фарбувати і полірувати, то відрізнити авто від практично нового зовні буде складно. Цілком презентабельний вид.

Зовнішній вигляд Джили МК

Під капотом

Здивувало в представленому автомобілі те, що ще використовується рідний акумулятор. Хоча раніше багато хто говорив про те, що в китайських одноденках міняти їх доводиться мало не відразу після купівлі. Це залишилося у минулому, і сталося це давно.

Двигун і трансмісія особливого клопоту не принесли. Мастило міняється кожні 10-12 тисяч кілометрів, паливо використовується нормальне і усе – проблем ніяких немає.

Необхідно своєчасно міняти витратні матеріали. Зокрема – масляний і повітряний фільтр. Дотримуючись простих правил по догляду за Джилі МК, можна помітно продовжити термін експлуатації вузлів без необхідності проведення ремонту.

У іншому – потьоків мастило не видно, що вже добре для авто з таким пробігом. Оцінити стан клапанів і циліндрів, звичайно, без розбирання неможливо, проте судячи з роботи двигуна, особливих проблем в цьому вузлі немає.

Підкапотний простір Джили МК

Салон

У салоні автомобіля була проведена додаткова шумоізоляція, що зробило їзду комфортнішою. Шум зник практично повністю.

Робота кондиціонера і печі повністю відповідає усім вимогам. Влітку не жарко, взимку досить тепло. При цьому додаткові роботи по ремонту кліматичного устаткування Джилі МК не проводилися за увесь термін її експлуатації.

Провели перетяжку стелі, проте робилося це швидше для себе, ніж від гострої необхідності. Обтягування збереглося рідна, проте використовувалися спеціальні чохли-накидки.

Салон і перетяжка стелі Джили МК

Трохи збоїть електроніка, зокрема, тахометр. Це не критично і за бажання досить легко усувається. Коробка перемикання працює без проблем – для зміни передачі немає необхідності докладати зусиль.

Кермо оснащене гідропідсилювачем і дозволяє легко управляти автомобілем.

Відносним недоліком можна назвати фарбу, що злізає, на внутрішніх ручках дверей. Проте навіть цей дефект легко усувається. У іншому – проблем з салоном немає. Неприємних запахів і скрипу пластика немає.

Загальні враження

В цілому, авто після 6 років експлуатації і пробігу в 335 тисяч км виглядає цілком добре. Фарбування проводилося виключно для відновлення кольору, а не із-за сильної корозії, що свідчить про хорошу якість металу.

Джили МК

Динаміка автомобіля хороша. Розгін робить жваво, особливо на хорошому дорожньому покритті. Хід педалі зчеплення невеликий. КПП не ремонтувалася, що також важливе.

Сидіти в салоні комфортно – помітний плюс, особливо за умови, що ця Джилі МК використовується в роботі таксі.

Підвіска забезпечує необхідний рівень комфорту навіть в умовах незначного бездоріжжя. Правда, цей вузол вимагає регулярної заміни витратних матеріалів, проте це не є проблемою – запчастини коштують не дорого.

В цілому, Джилі МК – досить непоганий автомобіль бюджетного сегменту, цілком придатний навіть для роботи в таксі. При ретельному відході без особливих проблем набирає пробіг в 335 тисяч кілометрів.

Джили МК

Забудьте про те, що китайський автопром ненадійний і недовговічний. Все залежить виключно від догляду за транспортним засобом. Далеко не кожна європейська машина може похвалитися такою живучістю, особливо на наших дорогах.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Недоліки Шевроле Лачетті 1.8 LDA 2007 року 27.02.2021 Недоліки Шевроле Лачетті 1.8 LDA 2007 року
Мінуси і недоліки Джилі СК 2007-2009 р.в. 26.02.2021 Мінуси і недоліки Джилі СК 2007-2009 р.в.
Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон 17.02.2021 Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон
Як відновити дверні ручки Шевроле Авео Т250, реставрація вставок керма 16.02.2021 Як відновити дверні ручки Шевроле Авео Т250, реставрація вставок керма
Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу 09.02.2021 Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу
Вода в багажнику Чері Елара А21 03.02.2021 Вода в багажнику Чері Елара А21

Всі статті »

.