Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

RU | UA

Витрати топлива Деу Матіз, переводимо на газ

Витрати топлива Деу Матіз, переводимо на газ

Дэу МатизОдним з важливих чинників при виборі автомобіля є витрата палива. Деу Матиз не є виключенням, оскільки водіям цікаво знати, скільки витрачатиметься грошових коштів на заправку авто.

Офіційні дані, які вказує виробник, рідко відповідають реальній картині витрати палива. На цей показник впливає цілий ряд чинників:

 • Навантаження на автомобіль – при великому завантаженні витрата збільшується.
 • Кліматичні умови – часте і інтенсивне використання печі або кондиціонера веде до зростання витрати палива.
 • Манера водіння – здійснення різких стартів і швидкого набору швидкості на Деу Матиз також приводять до великого спалювання палива.
 • Місце експлуатації авто – при їзді по місту об'єм спалюваного палива найбільший, на трасі – найменший.
 • Своєчасність заміни витратників, наприклад, фільтрів – чисті і добре працюючі вузли дозволяють економити.
 • Якість самого палива.
 • Налаштування системи запалення – якщо суміш запалюватиметься передчасно або із запізненням, то об'єм використаного палива буде рости.

Як показує статистика і відгуки власників, витрата палива Деу Матиз складає від 5 до 9 літрів на 100 км пробігу. Різниця пов'язана з вищеназваними чинниками, а також об'ємом двигуна.

Дэу Матиз

Досвід експлуатації автомобіля говорить про те, що для чисто міської їзди краще вибирати варіант з об'ємом двигуна 0,8 л, а ось для змішаного типу (траса і місто) краще віддавати перевагу автомобілю з об'ємом силового агрегату в 1 л.

Варто відмітити, що зі збільшенням пробігу автомобіля, може збільшуватися і витрата палива. Пов'язано це з такими чинниками:

 • Поступове забруднення фільтрів.
 • Зменшення компресії в поршні.
 • Поступове погіршення роботи механізмів, що відповідають за подання палива і олії в двигун.

Також на зростання об'єму використовуваного бензину можуть впливати такі додаткові чинники:

 • Недостатньо накачані шини.
 • Початок руху без прогрівання двигуна.
 • Використання низькоякісної олії.

Тільки уважно дотримуючись усіх правил і вчасно проводячи технічний огляд і ремонт машини, а також маючи спокійну манеру водіння, можна добитися мінімізації витрати палива на Деу Матиз.

Ще одним способом економії є переклад автомобіля на газ. Звичайно, такий варіант потребує певних грошових вкладень, проте досить швидко окупиться.

Переклад Деу Матиз на газ – плюси і мінуси подібного рішення

Для перекладу цієї моделі на газ знадобляться вкладення в розмірі від 500 до 2000 євро. Сума залежить переважно від вибору устаткування, яке монтуватиметься. В даному випадку краще не економити і віддати переваги установкам мінімум 4 покоління.

Монтаж газового балона відбувається на місце запасного колеса. Останнє у такому разі можна просто возити у багажнику. Редуктор встановлюється недалеко від радіатора. Форсунки – максимально близько до двигуна.

Газові форсунки

Установка електроніки управління газовим устаткуванням Деу Матиз здійснюється за електромотором двірників. Такий підхід дозволить захистити важливий блок від попадання сміття і вологи.

Блок управління газовим устаткуванням

Температуру, досягши якої двигун перемикається на газ, можна виставити в діапазоні 35-40 градусів. При цьому можна виставити окрему затримку переходу з бензину на газ (наприклад, 10 секунд) при запуску ще теплого двигуна.

Температура двигуна

У більшості випадків витрата газу складає 7-9 л на 100 км пробігу. Показник залежить від тих же чинників, що і у випадку з бензиновим двигуном. В окремих випадках витрата може досягати 11 літрів, проте у більшості випадків це носить короткочасний характер, наприклад, різкі збільшення швидкості або інтенсивна експлуатація кліматичних систем.

Термін окупності газового устаткування у більшості випадків складає до 10 місяців, залежно від міри експлуатації автомобіля. Досягти такого ефекту вдається за рахунок різниці вартості бензину і газу на АЗС.

Варто відмітити, що за рахунок повнішого згорання, газ також позитивно впливає на термін експлуатації двигуна, збільшуючи його.

До недоліків використання газового устаткування на Деу Матиз можна віднести задіяння і так незначного вільного місця у багажнику і неможливість експлуатувати авто у момент переробки. Інших явних недоліків не виявлено.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Тиск в паливній рампі Джилі СК 16.10.2021 Тиск в паливній рампі Джилі СК

Важливим параметром для стабільної роботи двигуна є нормальний тиск в...

Описання запобіжників Ланос 08.10.2021 Описання запобіжників Ланос

Запобіжники у автомобілі Деу Ланос – це спеціальний...

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації Шевроле...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Всі статті »

.