(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

(093) 170 17 77

RU | UA

Шевроле Лачетті седан чи хетчбек що краще?

Шевроле Лачетті седан чи хетчбек що краще?

Шевроле Лачетті – відносно недорогий автомобіль, що має цілком представницький зовнішній вигляд. Випускається в декількох кузовах.

Автомобілі, залежно від типу кузова, відрізняються в незначній мірі за технічними характеристиками. Основні відмінності спостерігаються переважно у кузова і салону.

Який кузов краще вибирати – залежить виключно від особистих переваг. Також важливо враховувати деякі конструктивні особливості. Наприклад, необхідність перевезення об'ємних вантажів.

Шевроле Лачетти

Особливості седана і хетчбека

Розглядати особливості Шевроле Лачетті в різних кузовах загалом досить складно. Відповідно, краще окремо розглянути усі ключові моменти, що і дозволить сформувати загальну картину.

Зокрема, належить розглянути двигуни, багажники, салони представлених автомобілів, і провести їх порівняння.

Двигуни Шевроле Лачетті

Обидва автомобілі, незалежно від типу кузова, оснащені бензиновими двигунами об'ємом 1,6 л і потужністю в 109 л.с. Цього цілком достатньо для забезпечення хорошої динаміки автомобілів.

Двигун Шевроле Лачетти

В цілому – двигуни Шевроле Лачетті ідентичні. Трохи відрізняється пластиковий захист. У хетчбека двигун прикритий повністю, включаючи патрубки і інші елементи. У седане захист є присутнім тільки безпосередньо на двигуні.

Паливні, масляні і повітряні фільтри використовуються однакові, що не дивно, враховуючи, що розглядається одна модель автомобіля в різних кузовах.

Обслуговування

Якщо автомобілі купуються для себе, то в обслуговуванні немає нічого складного. Все досить просто і зрозуміло.

Що можна сказати відносно хетчбека, то в цьому випадку проводити ремонт буде трохи простіше. Більше вільного простору під капотом, що полегшує доступ до фільтрів і інших конструктивних елементів.

Що стосується вартості запчастин, то тут все цілком добре – вони доступні, а самі комплектуючі можна легко і швидко знайти і купити. Тут для седана і інших типів кузова відмінностей немає, оскільки використовуються ідентичні деталі.

Шевроле Лачетти

Відрізняючою рисою корейців є фіксація кришки повітряного фільтру за допомогою саморізів. Викручувати їх довго, особливо звичайною викруткою. Невеликий недолік, з яким цілком можна змиритися.

Зовнішній вигляд

На хетчбеку присутній обвіс, що надає йому кращого вигляду. Багажник досить великої – об'єм 275 літрів. При складених сидіннях зростає до 1000 літрів.

Великою перевагою такого типу кузова є широка арка. Це дозволяє розміщувати у багажнику об'ємні речі.

Невеликий недолік хетчбека – взимку при відкритті багажника потрапляє багато холодного повітря. Проте це не критично. Проте, є і невеликий плюс – ручка з внутрішньої сторони кришки багажника, що робить закривання комфортнішим.

Багажник Шевроле Лачетти

Багажник седана Шевроле Лачетті відрізняється більшою місткістю. Вона складає 400 літрів. Із складеними сидіннями об'єм досягає 1200 літрів.

Кришка багажника має спеціальний язичок, який дозволяє фіксувати її на корпусі. Є присутньою шумоізоляція.

Проте вузька арка помітно обмежує можливість перевезення великогабаритних вантажів.

Салон Шевроле Лачетті

У салоні що хетчбека, що седана, заднім пасажирам трохи тісно. Особливо при зростанні понад 170 см

У базових версіях дверей обох машин оснащені механічними клопідіймачем. У карті дверей є невеликі органайзери. У самій карті є незначні відмінності, але вони практично непомітні.

Карта дверей Шевроле Лачетти

На порозі встановлений захист, що дозволяє уникнути швидкого стирання і утворення корозії на металевих конструкціях.

Є невеликі відмінності в торпеді. Наприклад, в кузові хетчбека зручніше розташовано регулювання фар. Також є вставки для повітропроводу круглої форми. На передніх дверях – електричні склопідіймачі.

Ще одно відмінність полягає у відсутності лотка під бардачком на пасажирському місці в седані. Подушки безпеки однакові.

Підлокітники, лоточки і підсклянники однакові в обох кузовах.

У седані Шевроле Лачетті є можливість регулювання водійського сидіння. Трохи відрізняються органайзери на передніх дверях. Встановлене 4 електричних склопідіймача.

Електро регулятор дзеркала

Відмінністю седана також є наявність електричного регулювання дзеркал заднього виду.

Підвіска і гальма

Підвіска у обох кузовах Шевроле Лачетті однакова. Передня – незалежна, типу McPherson, задня – незалежна багатоважільна.

Гальма у машин дискові. Гальмівних колодок зазвичай вистачає на 15-20 тисяч км пробігу. В цілому, особливих відмінностей за цими параметрами між автомобілями з різними типами кузова немає.

Шевроле Лачетти

Висновок

В цілому, автомобілі досить схожі. Основна відмінність – зовнішній вигляд Шевроле Лачетті в різних кузовах. Серйозних відмінностей в технічних характеристиках немає.

Присутні відмінності в салоні автомобілів. Проте вони незначні і особливої ролі не грають.

Сказати, який з автомобілів краще неможливо, оскільки кожен автовласник віддає перевагою різним аспектам, а в даному випадку особливих відмінностей не спостерігається.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Збивається годинник на Шевроле Лачетті, як зняти годинник на панелі приладів 07.10.2020 Збивається годинник на Шевроле Лачетті, як зняти годинник на панелі приладів
Установка опорних підшипників від Нубіри на Деу Ланос 01.10.2020 Установка опорних підшипників від Нубіри на Деу Ланос
Ремонт дросельної заслонки Шевроле Лачетті 1.6, чистка дроселя 24.09.2020 Ремонт дросельної заслонки Шевроле Лачетті 1.6, чистка дроселя
Чистка дросельної заслінки Джилі Емгранд ЄС7 16.09.2020 Чистка дросельної заслінки Джилі Емгранд ЄС7
Налаштування двірників Шевроле Лачетті 11.09.2020 Налаштування двірників Шевроле Лачетті
Заміна підсвітки панелі приладів Шевроле Лачетті 10.09.2020 Заміна підсвітки панелі приладів Шевроле Лачетті

Всі статті »

.