(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Чіп-тюнінг Деу Матіз

Чіп-тюнінг Деу Матіз

Дэу МатизЧіп тюнинг Деу Матіз являє собою внесення змін до програми управління двигуном. Головна мета – підвищення динаміки авто, збільшення економічності або усунення існуючих помилок в двигуні і КПП.

Проводиться за допомогою комп'ютерного устаткування і спеціалізованого програмного забезпечення. Більшість прошивок, необхідних для чіп-тюнінга створюються на базі програм, створених безпосередньо виробником авто.

Управління двигуном здійснюється ЕБУ – електронним блоком управління. Саме у нім і закладені усі алгоритми роботи, які і змінюються в процесі проведення тюнінгу. Іншими словами, відбувається перезавантаження ЕБУ для досягнення поставленої мети.

Проводиться чіп-тюнінг Деу Матіз зазвичай для підвищення потужності або усунення помилок. Річ у тому, що автовиробники частенько штучно знижують можливості двигуна для досягнення своїх цілей (понизити викиди, податки і інші політичні і економічні чинники).

Дэу МатизЗбільшити питому потужність звичайних, атмосферних двигунів, особливо не вдасться. Зазвичай цей показник збільшується на 3-5%, максимально до 10-15% від базової. Проте навіть цей показник дозволить істотно поліпшити динаміку автомобіля.

Якщо йдеться про двигун з надувом, то показник потужності можна збільшити до 50%. Це може негативно позначитися на ресурсі силового агрегату.

Зазвичай ставиться завдання крутящого моменту, особливо на середніх оборотах. Це і дозволяє істотно збільшити показники динаміки, що особливо буде помітно при їзді по місту.

При виконанні чіп-тюнінга Деу Матіз можуть змінюватися такі параметри:

  • Кути випередження запалення.
  • Коефіцієнт надлишку повітря.
  • Фази газорозподілу.
  • Алгоритм роботи перепускного клапана системи надува.

Дэу Матиз

При цьому йдеться про калібрувальні коефіцієнти, в які і вносяться у відповідні зміни. Якщо є необхідне устаткування, а також незначні навички, то провести чіп-тюнінг Деу Матіз можна і самостійно.

Проведення чіп-тюнінга самостійно

Для того, щоб виконати необхідні роботи, слід підготувати устаткування і програмне забезпечення.

Після цього проводимо такі дії:

  • Прочитуємо вміст пам'яті.

Прочитуємо базові дані

  • Зберігаємо оригінал встановленої прошивки ЕБУ Деу Матіз.
  • Відкриваємо файл з необхідними тюнінговими налаштуваннями.

Вибираємо необхідний настановний файл

  • Після чого здійснюємо запис необхідних калібрувань (підтверджуємо дію, далі програма все виконати автоматично).
  • Перевіряємо результат, пробуємо проїхатися на авто.

Звичайне проведення чіп-тюнінга не займає багато часу і не викликає особливих складнощів. Якщо в процесі припуститься помилки, то програма повідомить про це або ж її можна буде виявити по проблемах в роботі двигуна Деу Матіз.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Як визначити Ланос польского складання 04.03.2021 Як визначити Ланос польского складання
Недоліки Шевроле Лачетті 1.8 LDA 2007 року 27.02.2021 Недоліки Шевроле Лачетті 1.8 LDA 2007 року
Мінуси і недоліки Джилі СК 2007-2009 р.в. 26.02.2021 Мінуси і недоліки Джилі СК 2007-2009 р.в.
Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон 17.02.2021 Витік фреону Джилі СК, СК2, причини куди йде фреон
Як відновити дверні ручки Шевроле Авео Т250, реставрація вставок керма 16.02.2021 Як відновити дверні ручки Шевроле Авео Т250, реставрація вставок керма
Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу 09.02.2021 Плавають обороти Деу Сенс 1,3, смикається і глохне на холостому ходу

Всі статті »

.