Пн-Пт 9:00-18:00
     Сб 9:00-14:30

RU | UA

Чому погано світять передні фари на Деу Нексія

Відгуки: 0

Чому погано світять передні фари на Деу Нексія

Фара Деу НексіяВ конструкції фари Деу Нексія, як і більшості автомобілів, передбачено 3 головних елемента. Саме вони відповідають за створення джерела світла, його фокусування і правильний напрямок для гарного освітлення дорожнього покриття.

Тільки правильна робота освітлення дозволить безпечно для себе та інших учасників дорожнього руху переміщатися в темний час доби. Для цього важлива правильна робота всіх складових елементів фари:

  • Проводки.
  • Джерела світла – лампочки.
  • Відбивача.
  • Розсіювача.

При цьому в якості джерела світла в Деу Нексія можуть використовуватися лампочки різного типу, хоча найбільш поширеним є стандартні лампи розжарювання.

Відбивач являє собою металеву або пластикову панель з нанесеним тонким шаром алюмінієвого напилення. Цей елемент відповідає за концентрацію світла і його правильний напрямок.

Розсіювач в свою чергу дозволяє робити освітлення максимально ефективним, а також у значній мірі відповідає за розсіювання пучка і його напрямлення в заданому напрямку. По суті – це зовнішня частина фари, яка також відповідає і за захист від механічних пошкоджень.

Пристрій фари Деу Нексія

У цілому ряді випадків проблеми з роботою фар Деу Нексія пов'язані з такими факторами:

  • Перегорання лампочки або проблеми з контактами.
  • Вихід з ладу реле.
  • Проблеми з електропроводкою.
  • Перегорання запобіжника.

Зазвичай для усунення проблеми проводиться заміна вийшовшого з ладу елемента, після чого працездатність відновлюється. Однак поширеною є ще одна проблема, про яку надалі й піде мова.

Поширена проблема фар Деу Нексія

Багато водіїв помилково починають шукати причину поганої роботи фар в проводах та інших елементах. Однак найчастіше проблема знаходиться в зовсім іншому місці.

Включення фар як на ближнє, так і дальнє світло, показало наявність проблем з правою фарою, яка світить надмірно тьмяно і практично не дає ніякого ефекту.

Порівняння світла фар до робіт

Це призводить до того, що освітлення дороги недостатнє, що може призвести до виникнення аварійної ситуації.

Варто зауважити, що права фара на представленій Деу Нексія була замінена на нову не так і давно, проте вже нормально не функціонує. Відповідно, необхідно знайти причину виникнення подібної проблеми і шляхи її вирішення.

Для початку відкручуємо фару, яка зафіксована декількома болтами. Також при цьому знімаємо кришку. Витягаємо фару з корпусу автомобіля, після чого відключаємо фішку проводки.

Відкручуємо фару

Знімаємо лампочку. Проблема явно не в ній, оскільки пробували ставити вже кілька різних варіантів, і особливо на результат це не вплинуло.

Далі знімаємо затискачі, які додатково фіксують скло фари Деу Нексія. Після цього розігріваємо освітлювальний прилад в місці кріплення переднього скла до решти корпусу.

Знімаємо затискачі

Це необхідно для ссихання герметика, що забезпечує додаткову фіксацію скла. Робити це слід акуратно, щоб в процесі нічого не пошкодити. Після нагрівання викруткою акуратно відокремлюємо скло від корпусу.

Відокремлюємо скло від корпусу фари

Перевіряємо стан відбивача. В нашому випадку ніяких претензій до його стану немає, все цілком нормально. Враховуючи, що фара нова, в цьому немає нічого дивного.

Однак проблема виявилася на внутрішній частині скла фари. Справа в тому, що воно надмірно забруднене. Пов'язано це може бути з порушеннями умов зберігання комплектуючої. Можливо викликано це і чимось іншим.

У будь-якому випадку, поверхню слід ретельно очистити від забруднень. Робити це необхідно сухим матеріалом, інакше можуть виникнути серйозні проблеми. Місце нанесення герметика додатково знежирюємо.

Проводимо збірку і установку фари Деу Нексія в зворотному порядку. Перевіряємо результат роботи. Звичайно, права фара все одно світить трохи слабкіше лівої, але різниця з початковим варіантом суттєва.

Порівнюємо світло після ремонту

Для посилення світіння можна додатково підібрати більш сучасний варіант освітлювального пристрою, пустити проводи безпосередньо і встановити реле, але такі заходи вимагають серйозних вкладень і не завжди виправдовують себе повною мірою.


Коментарі» Всі статті

Корисні статті

Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання 04.04.2024 Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання

Перевірка котушки запалювання Чері Тіго ​ Ремонт ключа...

Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика 25.03.2024 Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика

  Рекомендації по заміні підшипника генератора...

Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція 11.02.2022 Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція

Перші проблеми з рульовою рейкою Шевроле Лачетті зазвичай...

Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті 28.01.2022 Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті

Під час ремонту або планового огляду Шевроле Лачетті виникає необхідність у...

Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос 14.01.2022 Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос

При плановій заміні високовольтних проводів і свічок Деу Ланос...

Погано гріє пічка Шевроле Лачетті 31.12.2021 Погано гріє пічка Шевроле Лачетті

​ Система опалення салону Шевроле Лачетті схильна до деяких...

Всі статті »

.