(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Діагностика ШРУСа привода переднього колеса. Визначення несправності на Шевроле Авео

Діагностика ШРУСа привода переднього колеса. Визначення несправності на Шевроле Авео

Шрус Шевроле АвеоОдним з важливих елементів в конструкції Шевроле Авео являється ШРУС. Цей шарнір відповідає за передачу обертального моменту з КПП на колеса автомобіля.

За рахунок конструкції деталі можлива підтримка передачі з високою ефективністю аж до повороту колеса до 70 градусів. Завдяки цьому передньопривідні автомобілі можуть спокійно здійснювати повороти і розгортатися навіть на великій швидкості.

Варто відмітити, що в конструкції Шевроле Авео передбачено відразу 4 шарніри рівних кутових швидкостей. Два з них – внутрішні, ще два – зовнішні. При цьому конструкційно вони можуть відрізнятися.

Для внутрішніх використовуються переважно трипоїди, тоді як зовнішні зазвичай є кульковими.

Важливу роль відіграє і пильовик, який використовується в комплекті з деталлю. Від його стану багато в чому залежить тривалість експлуатації комплектуючої, оскільки попадання всередину пилу, бруду або вологи призводить до помітного прискорення зносу.

Серед чинників, що впливають на термін експлуатації деталі, можна виділити такі:

  • Кількість і якість мастильного матеріалу усередині шарніра. 
  • Якість матеріалів, використовуваних при виготовленні комплектуючої.
  • Попадання всередину сторонніх предметів, вологи, пилу.
  • Стан дорожнього покриття.
  • Манера водіння водія.

ШРУС в експлуатації

Варто відмітити, що ШРУС на Шевроле Авео, як і на інших авто, піддається істотному навантаженню при їзді. Агресивна манера водіння і поганий стан дорожнього покриття лише посилює ситуацію, підвищуючи рівень навантаження.

Проблеми зі ШРУСом можуть позначитися на керованості автомобіля, а також на його здатності здійснювати рух. При виявленні несправності деталь слід відремонтувати або замінити, залежно від міри пошкодженості.

Проведення діагностики ШРУСа Шевроле Авео простими способами

Провести діагностику деталі можна без яких-небудь додаткових коштів або пристроїв. Для цього знадобиться декілька хвилин вільного часу і невеликий майданчик з вільним місцем для розвороту автомобіля.

Запускаємо двигун автомобіля, після чого вивертаємо кермо до упору в одну із сторін. Після цього різко стартуємо з місця, допускається навіть невелика пробуксовка при цьому. Якщо проблем немає, то нічого невластивого не станеться.

Вивертаємо кермо убік до упору

Якщо ж в ШРУСі є проблеми, то можна буде почути характерні звуки. Це можуть бути клацання, хрускіт, свист. Також проблема може проявлятися у вигляді досить сильної вібрації. Прояв подібних чинників свідчить про необхідність якнайшвидше провести діагностику і ремонт ШРУСа або його заміну.

Побічно на проблеми з деталлю можуть вказувати брудні диски. Це пов'язано з тим, що із-за порваного пильовика на диски потрапляє мастило, невелика кількість якого є в комплектуючй. Особливо ретельно слід перевіряти бічні поверхні колісних дисків.

Перевіряємо стан дисків

Також слід провести візуальний огляд. Для цього зупиняємося і вивертаємо кермо до упору в одну із сторін. Після чого виходимо з Шевроле Авео і перевіряємо стан ШРУСа, зокрема – його пильовика.

Проводимо візуальний огляд ШРУСа

При виявленні несправностей деталь слід відремонтувати або замінити. Зазвичай процес заміни займає не більше 1 години, після чого автомобіль можна знову експлуатувати.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2 07.08.2021 Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2

Одним з важливих елементів задньою підвіски Джилі СК...

Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті 31.07.2021 Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті

Наявність кондиціонера в Шевроле Лачетті  забезпечує додатковий...

Всі статті »

.