(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

(093) 170 17 77

RU | UA

Деу Ланос поліуретанові втулки стабілізаторів, сайлентблоки і подушка двигуна

Деу Ланос поліуретанові втулки стабілізаторів, сайлентблоки і подушка двигуна

Поліуретанові расходникиУ конструкції Деу Ланос важливу роль грають сайлентблоки, втулки стабілізатора і подушки двигуна.

Вони відповідають за надійну фіксацію елементів автомобіля до інших компонентів, а також виконують ряд додаткових функцій.

Зокрема, представлені комплектуючі додатково забезпечують гасіння виникаючих коливань, вібрацій і шумів при експлуатації автомобіля.

Переважно автовласники віддають перевагу використанню представлених деталей, виготовлених з гуми, орієнтуючись на їх меншу вартість. Проте необхідно враховувати і інші параметри.

Наприклад, термін експлуатації цих виробів з поліуретану на порядок перевищує показники аналогічних гумових комплектуючих. Також слід зазначити і більш високі експлуатаційні характеристики поліуретанового матеріалу.

Огляд поліуретанових втулок стабілізатора, сайлентблока і подушки двигуна Деу Ланос

Установка поліуретанових втулок на стойці стабілізатора дозволить істотно продовжити термін до наступної заміни і поліпшити показники експлуатації авто.

Установка поліуретанових втулок на стойку стабілізатора

При цьому важливо правильно затягнути болти після заміни втулок. Недостатньо затягнуті або перетягнуті болти приведуть до швидкого виходу з ладу втулки, а також можуть позначитися на стані самої стійки стабілізатора.

У випадку з Деу Ланос затягнути болт правильно досить просто, і зробити це можна за допомогою штангенциркуля.

Від початку деталі до болта має бути близько 15 міліметрів, з можливими невеликими відхиленнями від цієї норми. Це дозволить досягти оптимального рівня затягування, при якому використання нових поліуретанових втулок буде максимально ефективним.

Вимір правильності установки

При цьому залишається достатній запас вільного простору для правильної роботи поліуретанових елементів, що позитивно позначиться на тривалості їх використання.

Що стосується втулки стабілізатора, то тут важливу роль грає товщина останнього. В процесі експлуатації можливе зниження його діаметру, що впливає і на вибір відповідної втулки. Якщо вона буде підібрана не вірно, то це послужить причиною швидкого зносу стабілізатора.

Втулка стабілізатора

Станеться це через те, що між стабілізатором Деу Ланос і втулкою буде проміжок, в який потраплятиме бруд і пил. Поліуретан стійкіший до їх дії, і втулка страждатиме менше, проте сам стабілізатор може отримати серйозні ушкодження.

Необхідно підбирати втулку максимально відповідного розміру або ж проводити заміну стабілізатора повністю.

Скрип в районі втулки стабілізатора може виникати тільки у тому випадку, коли її розміри не відповідають розмірам самого стабілізатора. Виникаюче тертя поверхонь і призводить до утворення нехарактерного звуку.

Що стосується сайлентблоків, то тут ситуація трохи складніша. Якщо у важелі зношено посадочне місце під нього, то доведеться проводити заміну усього важеля. Інакше заміна сайлентблока ніяк не допоможе підвісці, а тільки досить швидко вийде з ладу.

Поліуретанові сайлентблоки

З подушкою двигуна Деу Ланос також є деякі особливості. Під зносом подушки слід мати на увазі розрив безпосередньо робочої частини.

Поліуретанова подушка двигуна

Якщо ж розривши або розшарування сталися ближче до корпусу з протилежного боку від робочої поверхні, то на працездатності деталі це не позначається.

В цілому, краще віддавати перевагу саме поліуретановим розходникам, оскільки термін їх служби помітно вище. Також вони стійкіші до зовнішніх чинників, що є дуже важливим нюансом.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Датчик СО потенціометр Деу Сенс 1.3. Низькі холості обороти і велика витрата палива 22.10.2020 Датчик СО потенціометр Деу Сенс 1.3. Низькі холості обороти і велика витрата палива
Збивається годинник на Шевроле Лачетті, як зняти годинник на панелі приладів 07.10.2020 Збивається годинник на Шевроле Лачетті, як зняти годинник на панелі приладів
Установка опорних підшипників від Нубіри на Деу Ланос 01.10.2020 Установка опорних підшипників від Нубіри на Деу Ланос
Ремонт дросельної заслонки Шевроле Лачетті 1.6, чистка дроселя 24.09.2020 Ремонт дросельної заслонки Шевроле Лачетті 1.6, чистка дроселя
Чистка дросельної заслінки Джилі Емгранд ЄС7 16.09.2020 Чистка дросельної заслінки Джилі Емгранд ЄС7
Налаштування двірників Шевроле Лачетті 11.09.2020 Налаштування двірників Шевроле Лачетті

Всі статті »

.