Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

RU | UA

Деу Ланос поліуретанові втулки стабілізаторів, сайлентблоки і подушка двигуна

Деу Ланос поліуретанові втулки стабілізаторів, сайлентблоки і подушка двигуна

Поліуретанові расходникиУ конструкції Деу Ланос важливу роль грають сайлентблоки, втулки стабілізатора і подушки двигуна.

Вони відповідають за надійну фіксацію елементів автомобіля до інших компонентів, а також виконують ряд додаткових функцій.

Зокрема, представлені комплектуючі додатково забезпечують гасіння виникаючих коливань, вібрацій і шумів при експлуатації автомобіля.

Переважно автовласники віддають перевагу використанню представлених деталей, виготовлених з гуми, орієнтуючись на їх меншу вартість. Проте необхідно враховувати і інші параметри.

Наприклад, термін експлуатації цих виробів з поліуретану на порядок перевищує показники аналогічних гумових комплектуючих. Також слід зазначити і більш високі експлуатаційні характеристики поліуретанового матеріалу.

Огляд поліуретанових втулок стабілізатора, сайлентблока і подушки двигуна Деу Ланос

Установка поліуретанових втулок на стойці стабілізатора дозволить істотно продовжити термін до наступної заміни і поліпшити показники експлуатації авто.

Установка поліуретанових втулок на стойку стабілізатора

При цьому важливо правильно затягнути болти після заміни втулок. Недостатньо затягнуті або перетягнуті болти приведуть до швидкого виходу з ладу втулки, а також можуть позначитися на стані самої стійки стабілізатора.

У випадку з Деу Ланос затягнути болт правильно досить просто, і зробити це можна за допомогою штангенциркуля.

Від початку деталі до болта має бути близько 15 міліметрів, з можливими невеликими відхиленнями від цієї норми. Це дозволить досягти оптимального рівня затягування, при якому використання нових поліуретанових втулок буде максимально ефективним.

Вимір правильності установки

При цьому залишається достатній запас вільного простору для правильної роботи поліуретанових елементів, що позитивно позначиться на тривалості їх використання.

Що стосується втулки стабілізатора, то тут важливу роль грає товщина останнього. В процесі експлуатації можливе зниження його діаметру, що впливає і на вибір відповідної втулки. Якщо вона буде підібрана не вірно, то це послужить причиною швидкого зносу стабілізатора.

Втулка стабілізатора

Станеться це через те, що між стабілізатором Деу Ланос і втулкою буде проміжок, в який потраплятиме бруд і пил. Поліуретан стійкіший до їх дії, і втулка страждатиме менше, проте сам стабілізатор може отримати серйозні ушкодження.

Необхідно підбирати втулку максимально відповідного розміру або ж проводити заміну стабілізатора повністю.

Скрип в районі втулки стабілізатора може виникати тільки у тому випадку, коли її розміри не відповідають розмірам самого стабілізатора. Виникаюче тертя поверхонь і призводить до утворення нехарактерного звуку.

Що стосується сайлентблоків, то тут ситуація трохи складніша. Якщо у важелі зношено посадочне місце під нього, то доведеться проводити заміну усього важеля. Інакше заміна сайлентблока ніяк не допоможе підвісці, а тільки досить швидко вийде з ладу.

Поліуретанові сайлентблоки

З подушкою двигуна Деу Ланос також є деякі особливості. Під зносом подушки слід мати на увазі розрив безпосередньо робочої частини.

Поліуретанова подушка двигуна

Якщо ж розривши або розшарування сталися ближче до корпусу з протилежного боку від робочої поверхні, то на працездатності деталі це не позначається.

В цілому, краще віддавати перевагу саме поліуретановим розходникам, оскільки термін їх служби помітно вище. Також вони стійкіші до зовнішніх чинників, що є дуже важливим нюансом.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Вартість капітального ремонту двигуна Деу Ланос 1.5 03.12.2021 Вартість капітального ремонту двигуна Деу Ланос 1.5

Так, дотримання планового сервісу і своєчасна заміна запчастин ЗАЗ Ланос...

Як прив'язати брелок до сигналізації ЗАЗ Форза A13 05.11.2021 Як прив'язати брелок до сигналізації ЗАЗ Форза A13

​ При експлуатації автомобіля ЗАЗ Форза (Чері A13) багато водіїв...

Регулювання ручного тормоза Деу Матіз 28.10.2021 Регулювання ручного тормоза Деу Матіз

Для безпечної постановки авто на стоянку, особливо у разі наявності...

Тиск в паливній рампі Джилі СК 16.10.2021 Тиск в паливній рампі Джилі СК

Важливим параметром для стабільної роботи двигуна є нормальний тиск в...

Описання запобіжників Ланос 08.10.2021 Описання запобіжників Ланос

Запобіжники у автомобілі Деу Ланос – це спеціальний...

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації Шевроле...

Всі статті »

.