(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Поради по обслуговуванню КПП Деу Сенс

Поради по обслуговуванню КПП Деу Сенс

КПП СенсУ коробці КПП Деу Сенс знаходиться безліч рухливих елементів, які вимагають ретельного догляду. Інакше існує вірогідність того, що коробка швидко вийде з ладу.

При цьому важливо не лише правильно перемикати передачу, але і своєчасно проводити заміну масла в КПП. Цей крок дозволить істотно продовжити термін експлуатації коробки перемикання передач.

Важливо відмітити, що не завжди дані, вказані автовиробником в супровідній документації, відповідають інформації, яку можна отримати від досвідчених механіків.

Іноді при проходженні технічного обслуговування Деу Сенс можна отримати дуже ділові поради. Зокрема, це стосується використання масла в коробці і об'єму залитої рідини.

Простий спосіб продовжити термін служби КПП Деу Сенс

Незважаючи на твердження про те, що на цьому автомобілі коробки перемикання передач досить слабка, на ній можна спокійно відїздити більше 250 тисяч км без необхідності зняття і проведення серйозного ремонту.

Коробка перемикання передач Сенс

При проходженні першого СТО після купівлі автомобіля була отримана порада – заливати в коробку 3 літри масла замість 2,2-2,5 літрів, як написано в книзі з експлуатації.

Таким чином 5-та передача Деу Сенс увесь час знаходитиметься в маслі, що позитивно позначається на терміні експлуатації КПП.

При цьому ніякої течі масла з коробки перемикання передач не буде, навіть через сальники. Можна спокійно заливати.

Також слід заливати якісне масло, що також сприятливо позначиться на роботі і терміні служби коробки. При цьому міняти його слід кожні 60-80 тисяч км пробігу.

Зливна пробка КПП

Залити 3 літри масла в коробку досить просто. Спершу, підіймаємо домкратом праве переднє колесо.

Підіймаємо колесо домкратом

Після цього одна людина заливає до межі масло в коробку. Після того, як масло починає витікати, друга людина крутить праве переднє колесо назад.

Крутиться колесо проти напряму руху

Таким чином вдається без проблем залити 3 літри масла в коробку передач Деу Сенс, після чого вона спокійно і довго працює без проблем.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2 07.08.2021 Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2

Одним з важливих елементів задньою підвіски Джилі СК...

Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті 31.07.2021 Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті

Наявність кондиціонера в Шевроле Лачетті  забезпечує додатковий...

Всі статті »

.