Пн-Пт 9:00-18:00
     Сб 9:00-14:30

RU | UA

Поради по обслуговуванню КПП Деу Сенс

Відгуки: 0

Поради по обслуговуванню КПП Деу Сенс

КПП СенсУ коробці КПП Деу Сенс знаходиться безліч рухливих елементів, які вимагають ретельного догляду. Інакше існує вірогідність того, що коробка швидко вийде з ладу.

При цьому важливо не лише правильно перемикати передачу, але і своєчасно проводити заміну масла в КПП. Цей крок дозволить істотно продовжити термін експлуатації коробки перемикання передач.

Важливо відмітити, що не завжди дані, вказані автовиробником в супровідній документації, відповідають інформації, яку можна отримати від досвідчених механіків.

Іноді при проходженні технічного обслуговування Деу Сенс можна отримати дуже ділові поради. Зокрема, це стосується використання масла в коробці і об'єму залитої рідини.

Простий спосіб продовжити термін служби КПП Деу Сенс

Незважаючи на твердження про те, що на цьому автомобілі коробки перемикання передач досить слабка, на ній можна спокійно відїздити більше 250 тисяч км без необхідності зняття і проведення серйозного ремонту.

Коробка перемикання передач Сенс

При проходженні першого СТО після купівлі автомобіля була отримана порада – заливати в коробку 3 літри масла замість 2,2-2,5 літрів, як написано в книзі з експлуатації.

Таким чином 5-та передача Деу Сенс увесь час знаходитиметься в маслі, що позитивно позначається на терміні експлуатації КПП.

При цьому ніякої течі масла з коробки перемикання передач не буде, навіть через сальники. Можна спокійно заливати.

Також слід заливати якісне масло, що також сприятливо позначиться на роботі і терміні служби коробки. При цьому міняти його слід кожні 60-80 тисяч км пробігу.

Зливна пробка КПП

Залити 3 літри масла в коробку досить просто. Спершу, підіймаємо домкратом праве переднє колесо.

Підіймаємо колесо домкратом

Після цього одна людина заливає до межі масло в коробку. Після того, як масло починає витікати, друга людина крутить праве переднє колесо назад.

Крутиться колесо проти напряму руху

Таким чином вдається без проблем залити 3 літри масла в коробку передач Деу Сенс, після чого вона спокійно і довго працює без проблем.


Коментарі» Всі статті

Корисні статті

Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання 04.04.2024 Не повертається ключ у замку запалювання Чері Тіго, ремонт ключа запалювання

Перевірка котушки запалювання Чері Тіго ​ Ремонт ключа...

Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика 25.03.2024 Заміна підшипника генератора Лачетті та натяжного ролика

  Рекомендації по заміні підшипника генератора...

Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція 11.02.2022 Заміна рульової рейки Шевроле Лачетті, покрокова інструкція

Перші проблеми з рульовою рейкою Шевроле Лачетті зазвичай...

Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті 28.01.2022 Параметри комп'ютерної діагностики Шевроле Лачетті

Під час ремонту або планового огляду Шевроле Лачетті виникає необхідність у...

Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос 14.01.2022 Як перевірити котушку запалювання Деу Ланос

При плановій заміні високовольтних проводів і свічок Деу Ланос...

Погано гріє пічка Шевроле Лачетті 31.12.2021 Погано гріє пічка Шевроле Лачетті

​ Система опалення салону Шевроле Лачетті схильна до деяких...

Всі статті »

.