(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

(093) 170 17 77

RU | UA

Поради по обслуговуванню КПП Деу Сенс

Поради по обслуговуванню КПП Деу Сенс

КПП СенсУ коробці КПП Деу Сенс знаходиться безліч рухливих елементів, які вимагають ретельного догляду. Інакше існує вірогідність того, що коробка швидко вийде з ладу.

При цьому важливо не лише правильно перемикати передачу, але і своєчасно проводити заміну масла в КПП. Цей крок дозволить істотно продовжити термін експлуатації коробки перемикання передач.

Важливо відмітити, що не завжди дані, вказані автовиробником в супровідній документації, відповідають інформації, яку можна отримати від досвідчених механіків.

Іноді при проходженні технічного обслуговування Деу Сенс можна отримати дуже ділові поради. Зокрема, це стосується використання масла в коробці і об'єму залитої рідини.

Простий спосіб продовжити термін служби КПП Деу Сенс

Незважаючи на твердження про те, що на цьому автомобілі коробки перемикання передач досить слабка, на ній можна спокійно відїздити більше 250 тисяч км без необхідності зняття і проведення серйозного ремонту.

Коробка перемикання передач Сенс

При проходженні першого СТО після купівлі автомобіля була отримана порада – заливати в коробку 3 літри масла замість 2,2-2,5 літрів, як написано в книзі з експлуатації.

Таким чином 5-та передача Деу Сенс увесь час знаходитиметься в маслі, що позитивно позначається на терміні експлуатації КПП.

При цьому ніякої течі масла з коробки перемикання передач не буде, навіть через сальники. Можна спокійно заливати.

Також слід заливати якісне масло, що також сприятливо позначиться на роботі і терміні служби коробки. При цьому міняти його слід кожні 60-80 тисяч км пробігу.

Зливна пробка КПП

Залити 3 літри масла в коробку досить просто. Спершу, підіймаємо домкратом праве переднє колесо.

Підіймаємо колесо домкратом

Після цього одна людина заливає до межі масло в коробку. Після того, як масло починає витікати, друга людина крутить праве переднє колесо назад.

Крутиться колесо проти напряму руху

Таким чином вдається без проблем залити 3 літри масла в коробку передач Деу Сенс, після чого вона спокійно і довго працює без проблем.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Датчик СО потенціометр Деу Сенс 1.3. Низькі холості обороти і велика витрата палива 22.10.2020 Датчик СО потенціометр Деу Сенс 1.3. Низькі холості обороти і велика витрата палива
Збивається годинник на Шевроле Лачетті, як зняти годинник на панелі приладів 07.10.2020 Збивається годинник на Шевроле Лачетті, як зняти годинник на панелі приладів
Установка опорних підшипників від Нубіри на Деу Ланос 01.10.2020 Установка опорних підшипників від Нубіри на Деу Ланос
Ремонт дросельної заслонки Шевроле Лачетті 1.6, чистка дроселя 24.09.2020 Ремонт дросельної заслонки Шевроле Лачетті 1.6, чистка дроселя
Чистка дросельної заслінки Джилі Емгранд ЄС7 16.09.2020 Чистка дросельної заслінки Джилі Емгранд ЄС7
Налаштування двірників Шевроле Лачетті 11.09.2020 Налаштування двірників Шевроле Лачетті

Всі статті »

.