(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

(093) 170 17 77

RU | UA

Сі Ей Автомотів реалізувала в Україні понад 75 000 тисяч автомобілів Chery

Сі Ей Автомотів реалізувала в Україні понад 75 000 тисяч автомобілів Chery

Виставка СІА 2013 стала дуже важливою подією в житті кожного автолюбителя України. Головна новина від компанії Чері. Автомобілі цієї марки стали лідерами з продажу в сегменті недорогі авто.

Перевага і якість Chery оцінили багато власників. Тисячі проданих китайських автомобілів і це не межа. Людям потрібні дешеві нові авто а не польські або литовські "бляхи". 

Чері підкорюють світовий ринок своїми продуктами і Україна не виключення. 

Як результат, власниками автомобілів Chery за 7 років стали понад 75 тисяч осіб.

автомобілі Chery

 

Сі Ей Автомотів є офіційним дистриб'ютором китайського автомобільного гіганта Chery. При цьому компанія представник входить до складу корпорації УкрАВТО.

Сі Ей Автомотів працює на ринку України починаючи з 2006 р. 

Саме завдяки діяльності цієї компанії українці змогли отримати доступ до ряду моделей Chery, які в подальшому набули популярність:

Чері Амулет

Сьогодні дистриб'ютор представлений 78 точками реалізації, а також 37 сервісними пунктами по всій країні.

Це дозволяє не тільки реалізувати продукцію китайського бренду і регулярно презентувати новинки, але і проводити обслуговування транспортних засобів на території всієї країни.

Основні точки продажів, як і Сервісні центри Сі Ей Автомир зосереджені у великих містах країни. Однак це не перешкоджає продажам, а скоріше навпаки, стимулює їх завдяки ретельно підібраному асортименту.

Асортимент і продажі Сі Ей Автомотів

Раніше компанія надавала клієнтам великий вибір автомобілів Чері. Були представлені класичні моделі, наприклад, Amulet і Elara, малогабаритні варіанти & ndash; QQ, Kimo, Beat і інші варіанти.

Чері Кімо

Сьогодні діяльність компанії зосереджена на поширенні і обслуговуванні суб-компактних кросоверів сімейства Тіго.

Вихід цього модельного ряду на український ринок знову підвищила рівень продажів, що в 2013-2015 роках стрімко знижувався (разом із загальним падінням авторинку в країні).

Сьогодні офіційний дистриб'ютор пропонує клієнтам 5 автомобілів Чері:

 • Tiggo 2.
 • Tiggo 3 FL.
 • Tiggo 5 FL.
 • Tiggo 7.
 • Tiggo 4.

Чері Тіго 2

Остання модель з'явилася на українському авторинку тільки в листопаді 2018 р, проте вже привернула увагу багатьох любителів комфорту і практичності.

Трохи раніше, у лютому цього ж року можна було спостерігати за виходом ще однієї новинки на вітчизняному авторинку – Тіго 7.

Лідером продажів серед представленого сімейства залишається Тіго 2, яка завоювала народну любов завдяки надійності, простоті і дешевизні обслуговування.

З останнім особливо допомагають цілком доступні і якісні деталі, які можна придбати на сайті інтернет-порталу Чері Нет Юа.

Відкриттям для багатьох став вихід на авторинок цілого ряду нових легкових автомобілів від бренду.

зокрема, мова йде про Arrizo 5 Arrizo GX, які в 2014 р доповнили вже існуюче сімейство на вітчизняних теренах.

Чері Арізо 5

В цілому, в останні кілька років можна спостерігати позитивну динаміку в продаваемости автомобілів Чері.

Поява новинок має додатково стимулювати продажі.

Всього з моменту появи на ринку України вже було продано понад 80 тисяч автомобілів різних моделей Чері (за даними на листопад 2018 року). Це дозволило обійти основних конкурентів з Піднебесної – Джилі.

Робота і перспективи

Сі ЕЙ Автомотів спочатку зробили ставку на бюджетні автомобілі, оснащені автоматичною КПП. Так, в 2012 році, основний ухил був зроблений на модель QQ, яка вважалася найдешевшою машиною з АКПП.

Чері Куку

Однак подальший розвиток ринку і поява нових, перспективних моделей, які співпали з кризою купівельної спроможності, призвели до зміни тенденцій.

Сьогодні на першому плані кросовери – сімейні та міські.

Машини бренду Чері відмінно поєднують в собі ряд основних показників, на які орієнтуються покупці:

 • Комфорт.
 • Дизайн.
 • Статус.
 • Вартість обслуговування.
 • Комплектація.
 • Вартість нового авто.

Саме сімейство Тіго змогло увібрати в себе всі вимоги, надавши цілий модельний ряд. Поява новинок стає лише підтвердженням того, що компанія має намір зміцнювати свої позиції віддаючи перевагу саме цьому напрямку.

Чері Тіго 7

Цілком можливо, що найближчим часом на вулицях країни почнуть з'являтися Chery EXEED TX – унікальний кросовер, який був представлений в 2017 році на Франкфуртському автосалоні, і вже реалізується у Європі.

Також слід очікувати появу ще одного представника сімейства Тіго – оновленого 7-мидверного кросовера Tiggo 8, презентація якого запланована на квітень 2019 року в рамках Пекінського автосалону.

Седани можуть поповнитися яскравим представником – Chery Arrizo GX в новому кузові.

Фахівці chery.net.ua відстежуватимуть ситуацію з новими представниками популярного бренду Чері в Україні.

Цілком імовірно, що вже скоро Сі Ей Автомотів, як офіційний дистриб'ютор, заявить про появу нових пропозицій на українському авторинку.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації...

Чому троїть двигун Чері Тіго 11.09.2021 Чому троїть двигун Чері Тіго

Іноді можна зіткнутися з такою проблемою, як троїння  двигуна...

Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників 27.08.2021 Як зняти кермо і подушку безпеки на Чері Амулет, настройка поворотників

При проведенні деяких видів робіт у власників Чері Амулет може...

Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз 16.08.2021 Чому стукають стойки стабілізатора Шевроле Круз

Однією з проблем власників Шевроле Круз являється стук в...

Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2 07.08.2021 Кількість сайлентблоків задньої підвіски Джилі СК, Джилі СК2

Одним з важливих елементів задньою підвіски Джилі СК...

Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті 31.07.2021 Заміна підсвітки блока управління кондиціонером на Шевроле Лачетті

Наявність кондиціонера в Шевроле Лачетті  забезпечує додатковий...

Всі статті »

.