Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-15:45

RU | UA

Відгуки Чері: про що говорять власники

Відгуки Чері: про що говорять власники

Практично з самого першого дня появи автомобілів цього виробника на українському ринку, була здійснена потужна антирекламна компанія з боку тих, хто багато років торгував російськими автомобілями і вельми успішно заробляв на цьому гроші. Багато чого з того, що говорили про автомобілі компанії, відповідало дійсності. Так, дійсно пасивна безпека залишала бажати кращого. Особливо – на перших моделях.

Так, часто зустрічалися проблеми електроніки, а ходова частина була не настільки витривалою, як хотілося б багато. Так, запчастини Чері Амулет китайського виробництва не завжди відрізнялися високою якістю, а купити їх перший час було досить складно. І ось, пройшло час, і можна підвести деякі підсумки. Відгуки тих, хто за десять років експлуатують ту чи іншу модель бренду, дозволяють зробити якийсь аналіз і визначити, наскільки добрі чи погані автомобілі Chery.

Чері Амулет: надійний, але не безпечний

Чері Амулет: надійний, але не безпечнийНайбільші нарікання в адресу цього середньорозмірного лифтбека з обрисами седана були відносно пасивної безпеки. Всі пам'ятають ролики, высталвющиеся на тих чи інших форумах, в яких Амулет при краш-тесті перетворювався на купу металу. З плином часу виробникові вдалося довести безпеку до більш-менш прийнятного результату. Втім, серйозні аварії на ньому дійсно краще не потрапляти. А на якому автомобілі потрапляти краще?

Зате у Чері Амулет багато інших достоїнств: досить приємна зовнішність (все-таки побудований за образом цілком європейського Сеат Толедо), дуже витривалі мотори, досить вдала настройка ходової частини і, звичайно ж, – просто величезна місткість і дуже невисока ціна при відмінній комплектації.

Чері КуКу: не гірше, ніж оригінал

Чері КуКу: не гірше, ніж оригіналЦя мікролітражка побудована на базі популярної серед жінок-водіїв Деу Матіз, і є майже точною її копією. Різниця лише в невеликих деталях, але до здивування начебто незначні дрібниці (трохи змінені бампера, інше розташування поворотників і противотуманок) зробили авто навіть привабливіше оригіналу. До речі, «зозуля», як її ласкаво прозвали власники, була дуже популярна в Україні.

На подив, модель вийшла добротною і надійною, що відразу ж вилилося у розвиток цієї теми і поява другого і третього поколінь. З урахуванням специфіки такого типу авто (управління жінками в міській межі), ресурс всіх запчастин досить непоганий. Машинка вдалася і мало хто пошкодував про її придбання.

Чері Тіго: ще не RAV-4

Чері Тіго: ще не RAV-4Один з найбільш популярних китайських кросоверів теж родом з заводу в Уху. Він став майже повною копією так само популярного у всьому світі RAV-4 родом з Японії, а тому ставлення до нього було через призму оригіналу. Перші проблеми, з якими довелося зіткнутися власникам, відносяться до ненадійної роботи електрики. Але з часом це виробникові вдалося усунути.

Що стосується всього іншого, то Тіго, мабуть, одна з кращих перших моделей компанії, з якою та вийшла на міжнародний ринок. Надійний, витривалий, простий в обслуговуванні, і досить довговічний. Сьогодні Він – основоположник цілої серії кросоверів з цим ім'ям, але різного класу.

Сьогодні Chery пропонує зовсім інші моделі. Сучасні, надійні і безпечні. Первістки давно зняті з виробництва, хоча багато з них їздять дороги нашої країни. Але той імідж, який склався про компанії, заробляли саме вони. І він вийшов досить непоганим.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Вартість капітального ремонту двигуна Деу Ланос 1.5 03.12.2021 Вартість капітального ремонту двигуна Деу Ланос 1.5

Так, дотримання планового сервісу і своєчасна заміна запчастин ЗАЗ Ланос...

Як прив'язати брелок до сигналізації ЗАЗ Форза A13 05.11.2021 Як прив'язати брелок до сигналізації ЗАЗ Форза A13

​ При експлуатації автомобіля ЗАЗ Форза (Чері A13) багато водіїв...

Регулювання ручного тормоза Деу Матіз 28.10.2021 Регулювання ручного тормоза Деу Матіз

Для безпечної постановки авто на стоянку, особливо у разі наявності...

Тиск в паливній рампі Джилі СК 16.10.2021 Тиск в паливній рампі Джилі СК

Важливим параметром для стабільної роботи двигуна є нормальний тиск в...

Описання запобіжників Ланос 08.10.2021 Описання запобіжників Ланос

Запобіжники у автомобілі Деу Ланос – це спеціальний...

Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида 21.09.2021 Промивання двигуна Шевроле Епіка. Стук і розкоксовка двигуна за допомогою димексида

Однією з проблем, з якою можна зіткнутися при експлуатації Шевроле...

Всі статті »

.