(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

(093) 170 17 77

RU | UA

Тюнінг Джилі СК: можливо все

Тюнінг Джилі СК: можливо все

Багато водії ставляться до тюнінгу з зневагою, відносячи його до надмірностей, без яких можна обійтися. Але є такі моделі, для яких це є, як мінімум бажаним заходом, хоча й не обов'язковим. До таких автомобілів відноситься і китайський малолитражный2 седан Джилі СК. А причина цього одна: машина вийшла у виробника кілька сирої, що викликає необхідність у самостійних доопрацювань.

В цілому операції по тюнінгу автомобіля можна розділити на дві категорії: технічний і зовнішній. Сьогодні ми розповімо про те, що пропонують зробити для поліпшення характеристик цієї моделі численні продавці аксесуарів і автосервісні станції.

Технічний тюнінг Джилі СК

для поліпшення динаміки або зниження витрат пропонується зробити перепрошивку електронного блоку управлінняСаме деяка вогкуватість моделі змушує новоспечених власників з головою заглиблюватися в її технічний пристрій, щоб надалі усунути недоробки і поліпшити ходові характеристики. Причому, технічний тюнінг стосується не тільки мотора, але і інших систем автомобіля. Так, якщо  (ЕБУ) і установкою нештатних «штанів» і повітряного фільтра з нульовим опором, то ходова частина потребує значно більшого втручання.

Якщо ви хочете реально поліпшити ходові характеристики свого Джилі СК, то міняти вам доведеться купити кращі запчастни джилі ск.

Для початку, – це амортизатори. Мало того, що заводські мають дуже невеликий ресурс, так вони ще і не забезпечують комфортну їзду по нашим дорогам. До них багато власників додають проставки, щоб збільшити кліренс. Але ми б не особливо рекомендували змінювати ці параметри: це може негативно позначитися на стійкості в поворотах. А ось поставити підсилені верхні опори буде дуже корисно.

Часто змінюють сайлентблоки важелів на поліуретанові. Вони більш довговічні і набагато комфортніше себе ведуть при проїзді нерівностей. Так само разом з ними ставлять посилені стабілізатори поперечної стійкості. Машина стає жорсткішим, але набагато краще управляється на швидкостях.

А от покращити роботу коробки передач навряд чи вдасться. Хіба що – поставити брендові підшипники. Вали і синхронізатори аналогів не мають, а саме вони часто виходять з ладу. Ну, і останнє, що можна порадити по тюнінгу КПП – встановити хороше зчеплення.

Зовнішній тюнінг

Що стосується зовнішнього тюнінгу Джилі СК, то тут варіантів набагато більшеЩо стосується зовнішнього тюнінгу Джилі СК, то тут варіантів набагато більше. Від замовлення виготовлення індивідуального обважування до придбання стандартних універсальних накладок на пороги або молдингів.

Але перше, що необхідно зробити – це обробити антикором кузов і зробити шумоізоляцію. Це істотно підвищить термін служби кузова і поліпшить комфорт при їзді.

Що стосується обважування, то тут все дуже індивідуально. Пропозицій – маса, причому в різних цінових категоріях. Але вже якщо ви і займетеся цією стороною доопрацювання автомобіля, то рекомендуємо і повністю перефарбувати кузов. По-перше, тоді вам не доведеться підбирати фарбу, а по-друге, ви збільшите товщину лакофарбового покриття на кузові, що позбавить вас від таких неприємностей, як сколи.

В цілому місця для творчості з тюнінгу Джилі СК дуже багато. Тут можна поставити спортивні замки капота, поміняти галогенні лампи головного світла на ксенон, підвищити або знизити кліренс, зробити чіп-тюнінг і збільшити потужність мотора. Всі, хто захоче зробити з свого автомобіля щось гідне і унікальне завжди знайдуть багато пропозицій на українському ринку автомобільних запчастин. У тому числі – і на нашому сайті.

Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Велика витрата палива на Деу Нубіра, Шевроле Лачетті по причині перескочив ремінь ГРМ на 1 зуб 12.09.2019 Велика витрата палива на Деу Нубіра, Шевроле Лачетті по причині перескочив ремінь ГРМ на 1 зуб
Ржавчина під кожухом запаски Chery Tiggo FL, пошук іржи під запаскою 06.09.2019 Ржавчина під кожухом запаски Chery Tiggo FL, пошук іржи під запаскою
Чому погано світять передні фари на Деу Нексія 04.09.2019 Чому погано світять передні фари на Деу Нексія
Що краще Шевроле Авео чи Шевроле Лачетті 28.08.2019 Що краще Шевроле Авео чи Шевроле Лачетті
Стан Чері Куку S11 після 10 років експлуатації 22.08.2019 Стан Чері Куку S11 після 10 років експлуатації
Відключаємо АБС на Шевроле Лачетті, що буде, якщо відімкнути ABS на швидкості 50 км/год 22.08.2019 Відключаємо АБС на Шевроле Лачетті, що буде, якщо відімкнути ABS на швидкості 50 км/год

Всі статті »

.