(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

(093) 170 17 77

RU | UA

(095) 222 27 57

Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Фільтр повітряний фільтр салону - Ка кпоменять на Чері Амулет?

Фільтр повітряний фільтр салону - Ка кпоменять на Чері Амулет?
Вітаю всіх автолюбителів, не байдужих до марки Чері Амулет. І сьогодні я хочу вам розповісти про заміну фільтра салону та повітряного фільтра на цьому автомобілі.
Загалом, по заміні повітряного фільтра особливих проблем не виникло. Я від'єднав кріплення гумового патрубка і зняв його в місці дросельної заслінки.
від'єднав кріплення гумового патрубка і зняв його в місці дросельної заслінки.
Далі, відкрив всі необхідні засувки і витягнув старий фільтр. Новий я купував там же, де й завжди купую запчастини на Амулет, в магазині Chery.net. Продавці мені сказали, що підійде без проблем. Так воно і вийшло. Фільтр повітряний поставив, він став як рідний. Правда, перед цим я все прочистив пилососом, тому що там був старий сміття. Потім у той же день вирішив міняти салонний.
Що можу сказати з цього приводу? Спочатку необхідно відкрутити двірники з чері амулет. Я зняв його тільки зі сторони пасажира. Цього буде достатньо. Знімаємо пластмасовий ковпачок, Відкручуємо гайки. Вони повинні йти досить легко.
Відкручуємо гайки.
Потім, при зворотній установці я все місце його установки і шліци змастив мастилом. Треба буде повторити таку ж процедуру і з тим, що з боку водія.
Потім знімаємо пластмасову решітку. Для цього я відкрутив три гвинти. Після цього знімаємо тонку пластикову захист. Називається вона, по-моєму, жолоб. І тепер у нас є доступ до фільтру. Нагадаю, що він знаходиться зі сторони пасажира.
доступ до фільтру
Я брав найдешевший паперовий фільтр салону на чері амулет. Але він мені не сподобався відразу ж при установці. В ньому настільки тонкі кріплення, що вони, практично, відлетіли. Стирчали вусики у нього взагалі ніякі. Довелося прикріпити фільтр для надійності скотчем. Тому вам порекомендую взяти якийсь більш дорогою. Мені здається, що вони повинні бути кращої якості.
фільтр салону на чері амулет
Ще один важливий момент при знятті пластмасової решітки. Коли відкрутіть болти, то її треба трошки потягнути вниз. Там знизу є невеликі гачки. При натисканні вниз вони отщелкиваются. При зворотній установці не забудьте одягнути їх назад. Ще, решітка у мене трохи бовталася, тому я підклав під болти ще шайби. Начебто, ситуацію допомогло виправити.
Ось, в принципі, і все, що я хотів вам сказати про заміну фільтрів на Чері Амулет. Ремонт цей досить простий, але має кілька підводних каменів. Але тепер ви будете готові до них. Спасибі всім за увагу. До нових зустрічей!
Розкажіть друзям

» Всі статті

Корисні статті

Шевроле Лачетті седан чи хетчбек що краще? 27.03.2019 Шевроле Лачетті седан чи хетчбек що краще?
Що краще Деу Ланос чи ЗАЗ Форза? 11.03.2019 Що краще Деу Ланос чи ЗАЗ Форза?
Антикорозійна обробка арок і порогів Деу Ланос 02.03.2019 Антикорозійна обробка арок і порогів Деу Ланос
Витрати топлива Деу Матіз, переводимо на газ 21.02.2019 Витрати топлива Деу Матіз, переводимо на газ
Джилі МК після 335 тис. км. пробігу, відгук таксиста! Китай рулить! 08.02.2019 Джилі МК після 335 тис. км. пробігу, відгук таксиста! Китай рулить!
Що краще Деу Ланос чи Деу Нексія 24.01.2019 Що краще Деу Ланос чи Деу Нексія

Всі статті »

.