(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:00

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA

Суми магазин запчастин Чері та Джилі. Плюс з/ч ЗАЗ і Шевроле.

Вам терміново потрібні деталі для ремонту в місті Суми? Наш сайт chery.net.ua з задоволенням вирішить вашу проблему. Наша головна спеціалізація це реалізація запчастин для автомобілів Чері, Джилі, Грейт Вол і бід. Долнительно пропонуємо з/ч на Деу і Шевроле. В Україні азіатські автомобілі користуються дуже великим попитом. Кожному автолюбителю вкрай часто потрібно робити технічне обслуговування. Головна причина це погані дороги в країні. Для чергового планового СТО сервісу ми вам можемо запропонувати наступні запчастини на заз, Geely і Great wall

  • для ходової,
  • для двигуна
  • і електрики

Всі ці деталі можемо вам доставити в р. Суми.

Також ви можете звернувся до нас, якщо вам будуть потрібні витратні матеріали для лагодження двигуна. У кожному розділі сайту є отделная вкладка де ви можете вибрати товар. Рекомендуємо звернути увагу на позиції виробників KIMIKO і Genuine.

На сайті ми зробили великий і сучасний каталог для підбору. Для автомобілів Чері, Джилі, Грейт Вол і бід можна знайти практично будь-які з/ч. В техобслуговуванні китайські автомобілі все так само не вимогливі. Будь-які запасні частини купити сьогодні можна на сайті магазину chery.net.ua. Переглянути повний каталог та оформити доставку комплектуючих. Переваги, які ви отримуєте у нас:

.