Оптом купити або продати запчастини на китайські авто можна на сайті chery.net.ua

(097) 177 40 40

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

(093) 170 17 77

(095) 222 27 57

RU | UA
Розкажіть друзям

Наші послуги для оптовиків

Якщо ви маєте власний склад з торгівлі запчастинами для китайських автомобілів, якщо ваш асортимент завжди максимально укомплектований, якщо ви юридична особа або приватний підприємець – ми готові запропонувати вам партнерство з питань реалізації автомобільної продукції оптом і в роздріб. 
Інтернет магазин Chery.net.ua має дуже великий досвід у продажу комплектуючих до автомобілів і велику клієнтську базу. Наші знання і досвід допоможуть розширити можливості, збільшити продажі і знайти нових постійних партнерів та клієнтів. Зробити свій бізнес ще більш ефективним – це дуже просто. Досить просто зв'язатися з нами.
Купити оптом запчастини на китайські авто

Спеціальна послуга – пакет «Безтурботний» для оптових складів автозапчастин.

Будь розвиток підприємства вимагає певних тимчасових і фінансових витрат. Але бажання продати більше і витратити при цьому менше завжди змушує замислитися над такою можливістю. Ми точно знаємо, що це зробити можна, і точно знаємо, як це зробити.
Інтернет магазин Chery.net.ua пропонує оптовим постачальникам запчастин для китайських автомобілів унікальну можливість розширити межі свого бізнесу зі спеціальним пакетом «Безтурботний», розробленими професійними маркетологами.
В рамках цього пакету, ми пропонуємо грамотну і якісну консультацію по затребуваності ваших запчастин, а так само повний супровід одержуваних замовлень.
Кожен клієнт, який звернувся до нас з придбання вашого асортименту, ведеться нашими консультантами від моменту оформлення замовлення до факту отримання запчастин за місцем проживання.
Ця послуга дозволить вам сконцентруватися тільки на упаковці і відправку замовлення згідно заявці. Всі інші турботи ми беремо на себе. Такий вид співпраці не зажадає від вас додаткових фінансових вливань, ні витрат часу. 
Ми допоможемо продавати автозапчастини оптом і в роздріб більше, краще і якісніше.
Ми допоможемо оперативно здійснювати поставки, і стати ще більш конкурентоспроможними. Розширюйте свій бізнес разом з магазином Chery.net.ua.

Партнерство з сервісними станціями і магазинами

Інтернет магазин Chery.net.ua пропонує співпрацю з магазинами по регіонах та станціями технічного обслуговування автомобілів. У вашому місті є попит на китайські запчастини? 
Ваш автосервіс регулярно відвідують власники автомобілів з Китаю, але ви не знаєте де краще придбати ті чи інші комплектуючі?
 Оптом Автозапчастини китайські і корейські
Пропонуємо вам скористатися нашими напрацьованими схемами і величезним досвідом.
Автозапчастини Оптом китайські і корейські 
Ми пропонуємо партнерство, при якому ви зможете купити китайські запчастини найвищої якості за найбільш вигідною ціною. Chery.net.ua допоможе знайти навіть самі рідкі комплектуючі, і отримати їх протягом доби або трохи більше. Кожен клієнт з нашою допомогою отримає вигідну пропозицію, а у вас з'явиться можливість виконувати ті замовлення, від яких ви раніше відмовлялися.
Інтернет магазин Chery.net.ua готовий розглянути будь-які ваші пропозиції щодо партнерства та співробітництва. Купити китайські запчастини оптом, або виконати ремонт китайського авто тепер для вас стане таким же можливим, як і для нас. Ми пропонуємо вам свої можливості і свій досвід. 
Ви ж діліться з нами своїми потребами. Це дуже вигідний обмін дозволить розвивати свій бізнес більш ефективно. Станьте нашим оптовим партнером вже зараз! 
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, зазначеному в розділі «Контакти», і ми обов'язково прийдемо до взаємовигідної угоди.

 

Зворотній зв'язок: Відгуки; Зауваження; Побажання; Співробітництво

.