(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:30

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA

Запчастини Бід

Каталог з/ч для автомобілів BYD

Власне, історію, як автовиробник компанія веде з 2005 року, коли до неї були приєднані потужності з виробництва в провінції Шэнци разом з першою розробленою моделлю Flayer, виробленої досі. Загальна політика компанії – забезпечити надійний авто, який визнають світові автовиробники і автовласники. При цьому всі розробки та випробування проводяться тільки силами персоналу компанії без залучення сторонніх інвестицій. Відмінним результатом стала перша модель F3, продається на протязі 2007 року по 10 000 одиниць на місяць.
Український і російський ринки досить ї мірою насичені марки BYD. Найбільш часте їх застосування – це служби таксі, робочі роз'їзні і бюджетні сімейні авто. Цінова політика на запчастини на китайські автомобілі цілком доступна для більшості, за умови придбання комплектацій економ або середнього формату. Особливістю азіатського авторинку є те, що від комплектації до комплектації додаються не тільки опції, а також якість матеріалів, а також якість їх обробки.
Каталог запчастин BYD F3
Однак, варто згадати і про переваги BYD. В першу чергу двигуни, компанія сама їх не виробляє, а закуповує у японських виробників Mitsubishi і Toyota. Обидва формати моторів можуть бути допрацьовані або оттюнингованы, що нерідко можна зустріти у великих містах. Всі пропозиції лінійок автомобілів маю тільки сучасні розробки в частині електроніки та забезпечення безпеки. Популярність авто гарантує досить жвавий ринок витратних матеріалів і запчастин BYD, а це дуже важливе питання для кожного власника.
В Україні кращим постачальником запчастин на Бид визнаний інтернет магазин chery.net.ua.
Спеціалізується на прямих поставках запчастин для автомобілів китайського виробництва, зокрема BYD тільки від виробника. Каталог запчастин Бід містить у собі повний асортимент необхідних для ремонту і обслуговування компонентів.
Серед переваг магазину варто відзначити використання власних складів, постійне підтримання асортименту товарів в наявності, зручну логістику з постачальником виробника, відмічає закінчується товар і автоматично доповнює замовлення. Через відсутність посередників наші ціни багато вигідніше альтернативних пропозицій, а якість від виробника говорить сама за себе.
.