(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:30

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA

Компанія Geely удосконалилася в промисловості, технологічних інноваціях, та навчанні персоналу. Розвиток вже сьогодні вивело автомобільний концерн на новий рівень у всьому світі в тому числі в Україні.

  • Інтернет-магазин CHERY.NET.UA пропонує оригінальні запчастини Джилі по всій Україні. Широкий вибір, низькі ціни на товари для ремонту Geеly дозволять зробити економну покупку навіть не виходячи з дому

Geely входить в Топ 500 компаній Китаю протягом десяти років поспіль, займає почесне місце в топ-10 виробників автомобілів протягом восьми років поспіль. Крім того, вона визнана як "Інноваційне підприємство Китаю" і "Складова транспортних засобів експортної бази Китаю». Загальна операційна виручка від обороту автомобілів і частки випускаючи і реалізуючи запчастини Джилі, достиглахороших показників. Сьогодні компанія пропонує об'ємний каталог Geely і надає гарантію на свою продукцію 3 роки.

каталог запчастин Geely

Модельний ряд компанії складається з більш ніж з 30 моделей автомобілів з діапазоном двигунів

  • від 1,0 л
  • до 2,4 л.

Продаж автозапчастин Geely по всій Україні

Автозапчастини Джилі почали поширюватися країнам де є представництва компанії і завойовувати серця покупців і

створили цілу мережу продажів. В Україні один з лідерів по продажу деталей для ремонту Geely є магазин. У них також є понад 500 представників і сервісних точок на міжнародному ринку.

Сьогодні активно реалізуються автомобільні моделі даної марки, а каталог радує своїм вибором і ціною. Наш інтернет-магазин пропонує придбати тільки якісні оригінальні та ліцензійні деталі.

  • Наша налагоджена система роботи дозволяє здійснити доставку у будь-яке місто, а переглянути деталі можнокак в магазині, так і на даному інтернет-ресурсі. Сьогодні в Україні запчастини для Geely користуються величезним попитом, допомагаючи підтримувати працездатність придбаного автомобіля.

Відгуки клієнті

Сайлентблок переднього важеля передній

Василь (Коломия)

Брав собі 2 сайлентблока таких яких на картинці. Міняв сам в своєму гаражі, по запчастині питань нема - якісна та тверда резина. але з нашими дорогами у Коломиї хіба на тракторі добре їхати...))

Накладка внутрішня (сер)

Олег

Достойные цены и классный выбор. Покупаю здесь регулярно.

проводка кузова

Игорь

Очень грамотная консультация, спасибо, даже вышло дешевле.

Мотор стеклопод. лев. (Geely MK)

Олександр

зручно, все таки купувати сидячи вдома знайшов, заплатив. Тільки за посилкою з'їздив

Пильник зовнішній ШРУСа

Вася

Я не сомневался что будет хорошее качество, потому что уже брал здесь не раз

Бачок омивача з моторчиком

Леня

Купил по совету менеджера в магазине. Удачно, даже дешевле, чем ожидал.

.