(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:30

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA

Компанія Geely удосконалилася в промисловості, технологічних інноваціях, та навчанні персоналу. Розвиток вже сьогодні вивело автомобільний концерн на новий рівень у всьому світі в тому числі в Україні.

  • Інтернет-магазин CHERY.NET.UA пропонує оригінальні запчастини Джилі по всій Україні. Широкий вибір, низькі ціни на товари для ремонту Geеly дозволять зробити економну покупку навіть не виходячи з дому
  • Geely входить в Топ 500 компаній Китаю протягом десяти років поспіль, займає почесне місце в топ-10 виробників автомобілів протягом восьми років поспіль.
Крім того, вона визнана як "Інноваційне підприємство Китаю" і "Складова транспортних засобів експортної бази Китаю». Загальна операційна виручка від обороту автомобілів і частки випускаючи і реалізуючи запчастини Джилі, достиглахороших показників. Сьогодні компанія пропонує об'ємний каталог запчастин geely і свою продукцію гарантію 3 роки.
Geely
Модельний ряд компанії складається з більш ніж з 30 моделей автомобілів з діапазоном двигунів
  • від 1,0 л
  • до 2,4 л..
  • Наш магазин є надійним партнером з реалізації деталей для ремонту автомобілів Джилі.
Автозапчастини Джилі почали поширюватися країнам де є представництва компанії і завойовувати серця покупців і
створили цілу мережу продажів. В Україні один з лідерів по продажу деталей для ремонту Geely є магазин. У них також є понад 500 представників і сервісних точок на міжнародному ринку.
Сьогодні активно реалізуються автомобільні моделі даної марки, а каталог радує своїм вибором і ціною. Наш інтернет-магазин пропонує придбати тільки якісні оригінальні та ліцензійні деталі.
  • Наша налагоджена система роботи дозволяє здійснити доставку у будь-яке місто, а переглянути деталі можнокак в магазині, так і на даному інтернет-ресурсі. Сьогодні в Україні запчастини для Geely користуються величезним попитом, допомагаючи підтримувати працездатність придбаного автомобіля.

Відгуки клієнті

Клапан изменения фаз EC7/RV

Дима

Жуть. Знал бы где упадешь - подстелили бы кучу матрасов. Хто ж думал, что это будет так недешево??? И это еще не самый дорогой клапан в инете! Ту дешевле прилично, между прочим! Короче, цже немного жалею что взял такого продвинутого китайца. надо было что попроще. магазину - спасибо за быструю доставку.

Ручка переключения скорости салонной вентиляции

Леша

Ручка как ручка. Все они на одну харю и одинакового качества. Здесь разве что подешевле малость. да и брал не только ее - кучку еще всего всегошнего) Да и покупаю в этом магазине уже давно - никаких нареканий нет. недорого и быстро. Короче, рекомендую магазин для владельцев Жулек и не только

Фара передняя правая EMG (с корректором)

Апександр

купил недавно в этом магазине фару переднюю на емгранд 8. все отправили в день заказа как договорились - рекомендую с ув. Александр Николаевич

Картер сцепления передняя часть (колокол) S160G

Николай

отличный колокол. Все крепления совпадают точно. маслянне отверстия - в идеале, все просто отлично. Цена достойна внимания как минимум. По доставке претензий нет. Мои лучшие пожелания и честные рекомендации.

Патрубок помпы

Павел

Если коротко - недорого, быстро, качественно. Не нашел даже к чему прицепиться. патрубок стал абсолютно по размерам - напильник не понадобился)) остается только рекомендовать этот сайт другим и пожелать пацанам удачи в бизнесе.

Сайлентблок задней балки (оригинал) EC7 FC SL GC7

Гена

Мені якість сподобалась. Гума залита непогано, метал - товстий та міцний. Після заміни все чотко - не гримить нічого, все добре. Я задоволен.

.