(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:30

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA

В Україні всі з/ч Geely представлені тут

Компанія Geely удосконалилася в промисловості, технологічних інноваціях, та навчанні персоналу. Розвиток вже сьогодні вивело автомобільний концерн на новий рівень у всьому світі в тому числі в Україні.
Наш інтернет-магазин пропонує оригінальні запчастини Джилі по всій Україні. Широкий вибір, низькі ціни на товари для ремонту Geеly дозволять зробити економну покупку навіть не виходячи з дому
Geely входить в Топ 500 компаній Китаю протягом десяти років поспіль, займає почесне місце в топ-10 виробників автомобілів протягом восьми років поспіль. Крім того, вона визнана як "Інноваційне підприємство Китаю" і "Складова транспортних засобів експортної бази Китаю». Загальна операційна виручка від обороту автомобілів і частки випускаючи і реалізуючи запчастини Джилі, достиглахороших показників. Сьогодні компанія пропонує об'ємний каталог запчастин geely і свою продукцію гарантію 3 роки.
Geely
Модельний ряд компанії складається з більш ніж з 30 моделей автомобілів з діапазоном двигунів
  • від 1,0 л
  • до 2,4 л..
  • Наш магазин є надійним партнером з реалізації деталей для ремонту автомобілів Джилі.
Автозапчастини Джилі почали поширюватися країнам де є представництва компанії і завойовувати серця покупців і
створили цілу мережу продажів. В Україні один з лідерів по продажу деталей для ремонту Geely є магазин. У них також є понад 500 представників і сервісних точок на міжнародному ринку.
Сьогодні активно реалізуються автомобільні моделі даної марки, а каталог радує своїм вибором і ціною. Наш інтернет-магазин пропонує придбати тільки якісні оригінальні та ліцензійні деталі. Наша налагоджена система роботи дозволяє здійснити доставку у будь-яке місто, а переглянути деталі можнокак в магазині, так і на даному інтернет-ресурсі. Сьогодні в Україні запчастини для Geely користуються величезним попитом, допомагаючи підтримувати працездатність придбаного автомобіля.

Відгуки клієнті

Сайлентблок задней балки

Гена

Мені якість сподобалась. Гума залита непогано, метал - товстий та міцний. Після заміни все чотко - не гримить нічого, все добре. Я задоволен.

КПП в сборе EX7

Андрей

Дешевле коробки не нашел! Одна была дешевле, но без доставки! Если бы поехал на ней сам - обошлась бы дороже. Здесь все без проблем: хорошо упаковали и отправили новой почтой. Доволен. завтра буду ставить)

Ограничитель хода задней двери

Ромик

нормальный ограничитель. все работает, держит гуд. Стоит - фигню. И меняется без гемора. Все отлично.

Сайлентблок переднего рычага передний

Геннадий

Ну, явно не кооперативный - и литье класное, и резина неплохая. При литье даже клеймо льют. Знач все впорядке, заводское. поставил и не жалуюсь!

Датчик холостого хода SIEMENS-VDO

Гена

Получил, сравнил с родным - точно такой же сименс, все честно за что спасибо магазину что не врете. И поставили в Харьков тоже быстро.

Датчик кислорода МК

Никитос

Скажите, это оригинальный? если да, то есть неродной и насколько он дешевле и где его искать? Можно заказать у вас? ответьте пожалуйста

.