(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:00

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA

Запчастини Джилі Емгранд ЕС7

218
596
117
749
56
1578
117
107
581
326
310
492
697
738
90
123159
1150
308
1105
28
450
1132
217
228
749
451
3794
278
1331
328

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 24

Нова лінійка китайських авто Geely Emgrand EC7

Emgrand EC7 – є недорогим автомобілем, який порадує своєю багатою комплектацією навіть в базовій версії, доступними додатковими опціями.

Нову лінійку ЄС-7, яка кардинально відрізняється від попередніх моделей, компанія вирішила випускати під власним ім'ям. Відмінності торкнулися не тільки зовнішнього вигляду, але і якості збірки. Запчастини Джилі Емгранд ЕС7 проходять не тільки візуальний контроль але і стендові перевірки.

Для ремонту і сервісу ми вам можемо запропонувати

  • деталі ходової частини
  • розхідники для двигуна
  • все для електрики
  • кузовні деталі

Великий каталог на одному сайті. Телефонуйте і замовляйте найкращі деталі.

Geely поки не претендує на звання компанії, яка випускає автомобілі для «вищого світу». Для цього у неї є партнер магазин chery.net.ua, де відмінна ціна порівнянна з якістю. Концерн почав шлях з бюджетних моделей, еволюціонуючи і набиваючи собі гулі на власних помилках.

  • Сьогодні для своїх шанувальників компанія представила нове покоління автомобілів, сучасний європейський дизайн і якісні автозапчастини Geely Emgrand EC7 змушують потенційних покупців без скептицизму сприймати нові автомобілі, які за багатьма критеріями стали на один щабель з Південно-Корейськими концернами.

Оригінальні з/ч на емгранд 7 можна придбати в нашому інтернет магазині за доступними цінами, електронний каталог дозволить вам швидко знайти потрібну деталь.

Emgrand EC7

Модель стала флагманом компанії не тільки завдяки своїй революційній зовнішності, але й успішним результатами роботи двигуна і ходової частини. За підсумками тесту конструкція кузова в цілому заробили чотири зірки з п'яти можливих!

Для самої компанії, продукція якої раніше не вселяла довіри в плані безпеки і надійності, ці показники стали серйозним кроком для завоювання довіри з боку споживачів. Авто відповідає загальноприйнятим європейським стандартам щодо пасивної безпеки, за підсумками численних тест-драйвів отримала позитивні відгуки.

Дрібні недоліки є і в системі управління, і роботі підвіски, однак, датчики, сайленблоки, фільтра встановлені з заводу, мають високий ресурс.

Прогрес та інновації Эмгранда 7

компанія стежить за розвитком техніки, але і застосовує передові технології. Інтер'єр виконаний світлих тонах і відтінках, виглядає він досить акуратно, відсутні дратівливі зайві звуки та скрипи під час руху по нерівностях.

При створенні концептуальної та серійної версії авто, над екстер'єром працювала команда, до складу якої входили співробітники різних відділів, завдяки цьому, авто вийшло на рівень вище, ніж попередні моделі концерну Geely.

Запчастини geely emgrand EC7 використовувані для створення інтер'єру, виконані більш точно з якісних матеріалів, хоча від запаху пластмаси повністю позбутися не вдалося. Тепер всі стики та щілини рівномірні, а деталі закріплені надійно.

  • Порушена ергономіка салону полягає в конфлікті між досить низькою передньою панеллю і високо встановленими сидіннями. Дані недоліки трохи згладжують функції, що дозволяють регулювати нахил рульового колеса, підлаштовуючи його під себе, це дозволить вам підвищити рівень комфорту під час руху, при цьому приладова панель не перекривається кермом.

Процес перемикання передач відбувається дуже плавно і м'яко, запчастини geely emgrand EC7, як для автоматичної, так і для ручної КПП дуже ретельно були опрацьовані інженерами компанії. Показання приладової панелі не дуже чіткі, якість промальованих і елементів. Вдень при світлі сонця сіруваті цифри на шкалах кілька розпливчасті, у вечірній час доби, включаючи габаритні вогні ситуація поліпшується.

  • Багажний відсік заслуговує окремої уваги – його значний обсяг в сукупності з акуратною обробкою збільшує привабливість автомобіля в цілому. 

Відгуки клієнті

Виталик

понравилось качество стартера. пробовали на старом заменить втягивающее (оказалось єто не реально) Даже мастер попросил ваши координаты. Еще плюс один клиент.

Владислав

Отвез заменить на сервис. Ежжу уже давно- все неплохо ,проблем нет. + Магазину

Богдан

Данный товар действительно хорошего качества. Спс менеджеру

Борис

совершать заказ и быстро и удобно. Привезли вовремя. Качество - что надо ! + Магазину

Леня

чиню моторы уже давным-давно .. Покупаю запчасти только тут,очень удобно( Спс менеджеру

Геннадий

Очень быстрая доставка! Столь быстрая,что я на второй день уже и действовал ) + Магазину

Микола

Сподобалося, ціна відмінна і якість супер. + Магазину

Владислав

Загалом і за часом доставки і за якістю все задовольняє Спс менеджеру

Андрей

Впервые сам устанавливал . Понравилось. Да и удалось неплохо. + Магазину

Саша

Даний товар дійсно хорошої якості + Магазину

.