(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:30

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA

Запчастини Джилі Емгранд ЕС7

258
612
333
769
115
56
107
1578
119
581
90
697
1150
492
326
123159
746
310
464
1160
320
217
278
228
1188
1248
28
749
1331
3914
603
332

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 23

Нова лінійка китайських авто Geely Emgrand EC7

Emgrand EC7 – є недорогим автомобілем, який порадує своєю багатою комплектацією навіть в базовій версії, доступними додатковими опціями.

Нову лінійку ЄС-7, яка кардинально відрізняється від попередніх моделей, компанія вирішила випускати під власним ім'ям. Відмінності торкнулися не тільки зовнішнього вигляду, але і якості збірки. Запчастини Джилі Емгранд ЕС7 проходять не тільки візуальний контроль але і стендові перевірки.

Для ремонту і сервісу ми вам можемо запропонувати

  • деталі ходової частини
  • розхідники для двигуна
  • все для електрики
  • кузовні деталі

Великий каталог на одному сайті. Телефонуйте і замовляйте найкращі деталі.

Geely поки не претендує на звання компанії, яка випускає автомобілі для «вищого світу». Для цього у неї є партнер магазин chery.net.ua, де відмінна ціна порівнянна з якістю. Концерн почав шлях з бюджетних моделей, еволюціонуючи і набиваючи собі гулі на власних помилках.

  • Сьогодні для своїх шанувальників компанія представила нове покоління автомобілів, сучасний європейський дизайн і якісні автозапчастини Geely Emgrand EC7 змушують потенційних покупців без скептицизму сприймати нові автомобілі, які за багатьма критеріями стали на один щабель з Південно-Корейськими концернами.

Оригінальні з/ч на емгранд 7 можна придбати в нашому інтернет магазині за доступними цінами, електронний каталог дозволить вам швидко знайти потрібну деталь.

Emgrand EC7

Модель стала флагманом компанії не тільки завдяки своїй революційній зовнішності, але й успішним результатами роботи двигуна і ходової частини. За підсумками тесту конструкція кузова в цілому заробили чотири зірки з п'яти можливих!

Для самої компанії, продукція якої раніше не вселяла довіри в плані безпеки і надійності, ці показники стали серйозним кроком для завоювання довіри з боку споживачів. Авто відповідає загальноприйнятим європейським стандартам щодо пасивної безпеки, за підсумками численних тест-драйвів отримала позитивні відгуки.

Дрібні недоліки є і в системі управління, і роботі підвіски, однак, датчики, сайленблоки, фільтра встановлені з заводу, мають високий ресурс.

Прогрес та інновації Эмгранда 7

компанія стежить за розвитком техніки, але і застосовує передові технології. Інтер'єр виконаний світлих тонах і відтінках, виглядає він досить акуратно, відсутні дратівливі зайві звуки та скрипи під час руху по нерівностях.

При створенні концептуальної та серійної версії авто, над екстер'єром працювала команда, до складу якої входили співробітники різних відділів, завдяки цьому, авто вийшло на рівень вище, ніж попередні моделі концерну Geely.

Запчастини geely emgrand EC7 використовувані для створення інтер'єру, виконані більш точно з якісних матеріалів, хоча від запаху пластмаси повністю позбутися не вдалося. Тепер всі стики та щілини рівномірні, а деталі закріплені надійно.

  • Порушена ергономіка салону полягає в конфлікті між досить низькою передньою панеллю і високо встановленими сидіннями. Дані недоліки трохи згладжують функції, що дозволяють регулювати нахил рульового колеса, підлаштовуючи його під себе, це дозволить вам підвищити рівень комфорту під час руху, при цьому приладова панель не перекривається кермом.

Процес перемикання передач відбувається дуже плавно і м'яко, запчастини geely emgrand EC7, як для автоматичної, так і для ручної КПП дуже ретельно були опрацьовані інженерами компанії. Показання приладової панелі не дуже чіткі, якість промальованих і елементів. Вдень при світлі сонця сіруваті цифри на шкалах кілька розпливчасті, у вечірній час доби, включаючи габаритні вогні ситуація поліпшується.

  • Багажний відсік заслуговує окремої уваги – його значний обсяг в сукупності з акуратною обробкою збільшує привабливість автомобіля в цілому. 

Відгуки клієнті

Сергей

Хорошая запчасть по нормальной цене, купил, поставил на машину - нареканий нету

Сергей

Получил на Новой почте. Менял на сервисе. Похвалили качество

Саша

если учесть, что предстоит переборка ходовки перед зимой, то наше я вас вовремя)

Сергей

Ну, что хочу сказать, это вполне достойное качество. А цена - сами видите.

Жека

Посмотрел на цену, засомневался в качестве. Взял попробовать - все отлично!

Олег

Сомнения были, но скупился в итоге хорошо. К качеству вопросов нет.

Дімич

За ціною і доставці питань немає. На якість побачимо з часом.

Леша

Бюджет на ремонт ограничен, и думал что уже не найду по доступной цене. Нашел)

Леша

Покупал тут. Поменял сам в гараже без проблем

Митя

Недорого и качественно получился ремонт. Доволен. Спасибо.

.