(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:00

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA

Каталог автозапчастин для Great Wall

Особливістю компанії є те, що вона повністю приватна. У Китаї не прийнято, при комуністичному ладі володіти повністю приватними компаніями, проте Great Wall отримали на це дозвіл зважаючи на виконання військових замовлень. До складу концерну Великої Стіни входять 4 великих складальних лінії з тестовими полігонами і дослідними відділами, а також більше 20 дочірніх, що спеціалізуються на виробництві запчастин та дрібновузлового складання. Great Wall абсолютний лідер з виробництва позашляховиків і пікапів для Китаю і деяких інших ринків світу.
Перші прийшли в Україну і РФ автомобілі під маркою Great Wall відрізнялися високою прохідністю і досить для наших доріг надійністю ходової та двигунів. Багато компанії, оцінивши перспективи зростання цін на автомобілі купували позашляховики з запасом, чому сьогодні невимовно раді. Представлені на нашому ринку, в основному другого і третього покоління, однак збереглося не мало представників перших надходжень. Природно, всі вони потребують ремонтів, тому ринок запчастин Great Wall досить великий.
Каталог автозапчастин для Great Wall
Найбільша особливість першого покоління – прохідність. Все інше, як би, додавалося саме до неї. Надалі, частина цієї самої прохідності була віддана на відкуп комфорту, безпеки і опцій, без яких неможливі сучасні авто. Саме такими, комфортними, міцними, безпечними, і прохідними є автомобілі, представлені автосалонами по всій країні. Про головне, на останок – при всіх своїх характеристиках і особливостях машини стоять помітно дешевше будь-якого конкурента в класі, завдяки тому, що компанія приватна і робота її постійно поліпшується зважаючи вимоги по якості на держзамовлення Китаю.
Магазин chery.net.ua – єдиний в Україні, що пропонує запчастини для Great Wall з власних складів. Каталог, зібраний нами представлений не тільки оригінальними з/ч, а й перевіреними в дії аналогами від компаній, що виробляють окремі компоненти.
Цінова політика нашого магазину націлена на максимальну вигоду покупця, оскільки поставки налагоджені напряму без посередників, а значить наші роздрібні ціни найнижчі серед пропозицій.

Відгуки клієнті

Вадик

Напрасно переживал. Качество оказалось нормальным. Да и доставили вовремя. + Магазину

Виктор

Наилучший выбор! Качество хорошее,стоимость достойная. Консультация 5+

Артем

Здесь приобретал первый раз,понравилось все. Думаю обращаться и в будующем. Спс менеджеру

Ваня

Муж смеялся,когда я заказала внете,заявлял лохотрон. Получила быстро, заменили. Теперь смеюсь я! + Магазину

Валик

С выбором угадал. Качество что надо ,уже установил - все ок. + Магазину

Александр

Приобретением в вашем магазине доволен. За качество - благодарю . + Магазину

Леонид

Цена и качество отвечают друг другу. Да,менеджеры толковые - неплохо разбираются. + Магазину

Вася

Попробовал приобрести по интернету. Мне понравилось) Спс менеджеру

Владик

если учитывать ,что нужно перебрать ходовку,то отыскал я вас вовремя) + Магазину

Руслан

Кому нужно крайне срочно- советую,доставка супер быстрая! Консультация 5+

.