(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:30

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA

Каталог автозапчастин для Great Wall

Особливістю компанії є те, що вона повністю приватна. У Китаї не прийнято, при комуністичному ладі володіти повністю приватними компаніями, проте Great Wall отримали на це дозвіл зважаючи на виконання військових замовлень. До складу концерну Великої Стіни входять 4 великих складальних лінії з тестовими полігонами і дослідними відділами, а також більше 20 дочірніх, що спеціалізуються на виробництві запчастин та дрібновузлового складання. Great Wall абсолютний лідер з виробництва позашляховиків і пікапів для Китаю і деяких інших ринків світу.
Перші прийшли в Україну і РФ автомобілі під маркою Great Wall відрізнялися високою прохідністю і досить для наших доріг надійністю ходової та двигунів. Багато компанії, оцінивши перспективи зростання цін на автомобілі купували позашляховики з запасом, чому сьогодні невимовно раді. Представлені на нашому ринку, в основному другого і третього покоління, однак збереглося не мало представників перших надходжень. Природно, всі вони потребують ремонтів, тому ринок запчастин Great Wall досить великий.
Каталог автозапчастин для Great Wall
Найбільша особливість першого покоління – прохідність. Все інше, як би, додавалося саме до неї. Надалі, частина цієї самої прохідності була віддана на відкуп комфорту, безпеки і опцій, без яких неможливі сучасні авто. Саме такими, комфортними, міцними, безпечними, і прохідними є автомобілі, представлені автосалонами по всій країні. Про головне, на останок – при всіх своїх характеристиках і особливостях машини стоять помітно дешевше будь-якого конкурента в класі, завдяки тому, що компанія приватна і робота її постійно поліпшується зважаючи вимоги по якості на держзамовлення Китаю.
Магазин chery.net.ua – єдиний в Україні, що пропонує запчастини для Great Wall з власних складів. Каталог, зібраний нами представлений не тільки оригінальними з/ч, а й перевіреними в дії аналогами від компаній, що виробляють окремі компоненти.
Цінова політика нашого магазину націлена на максимальну вигоду покупця, оскільки поставки налагоджені напряму без посередників, а значить наші роздрібні ціни найнижчі серед пропозицій.

Відгуки клієнті

Alibe

На свой Ховер всегда заказываю все для ремонта в этом магазине! Спасибо ребятам за труд и консультацию!

иван

заказал 4 амортизатора цена на сайте была дороже на 10 гривен на каждой штуке. итого + 40 гривен - сообщили мне что поменялся курс доллара. Сами амортизаторы высшего качества, как товар рекомендую брать.

Жека

хороший выбор запчастей. Советую всем внимательно изучить

Макс

Сколько перепробовал, эта пока лучшая по качеству.

Глеб

Остановился на этом производителе и не жалею. К тому же совсем не дорого

Евгений

Качество соответствует цене. Неплохо в деталях разбираются менеджеры.

Леша

Качественное не обязательно должно быть дорогим. Убедился на этом примере.

Николай

И доставка и цена на высоте. Качество нормальное

Льоня

Дякую за якість. Задоволений покупкою у вашому магазині.

Макс

Не зря я к вам пришел, с вашими ценами альтернативы нет

.