(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:30

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA

Каталог автозапчастин для Great Wall

Особливістю компанії є те, що вона повністю приватна. У Китаї не прийнято, при комуністичному ладі володіти повністю приватними компаніями, проте Great Wall отримали на це дозвіл зважаючи на виконання військових замовлень. До складу концерну Великої Стіни входять 4 великих складальних лінії з тестовими полігонами і дослідними відділами, а також більше 20 дочірніх, що спеціалізуються на виробництві запчастин та дрібновузлового складання. Great Wall абсолютний лідер з виробництва позашляховиків і пікапів для Китаю і деяких інших ринків світу.
Перші прийшли в Україну і РФ автомобілі під маркою Great Wall відрізнялися високою прохідністю і досить для наших доріг надійністю ходової та двигунів. Багато компанії, оцінивши перспективи зростання цін на автомобілі купували позашляховики з запасом, чому сьогодні невимовно раді. Представлені на нашому ринку, в основному другого і третього покоління, однак збереглося не мало представників перших надходжень. Природно, всі вони потребують ремонтів, тому ринок запчастин Great Wall досить великий.
Каталог автозапчастин для Great Wall
Найбільша особливість першого покоління – прохідність. Все інше, як би, додавалося саме до неї. Надалі, частина цієї самої прохідності була віддана на відкуп комфорту, безпеки і опцій, без яких неможливі сучасні авто. Саме такими, комфортними, міцними, безпечними, і прохідними є автомобілі, представлені автосалонами по всій країні. Про головне, на останок – при всіх своїх характеристиках і особливостях машини стоять помітно дешевше будь-якого конкурента в класі, завдяки тому, що компанія приватна і робота її постійно поліпшується зважаючи вимоги по якості на держзамовлення Китаю.
Магазин chery.net.ua – єдиний в Україні, що пропонує запчастини для Great Wall з власних складів. Каталог, зібраний нами представлений не тільки оригінальними з/ч, а й перевіреними в дії аналогами від компаній, що виробляють окремі компоненти.
Цінова політика нашого магазину націлена на максимальну вигоду покупця, оскільки поставки налагоджені напряму без посередників, а значить наші роздрібні ціни найнижчі серед пропозицій.

Відгуки клієнті

Вентилятор радиатора с диффузором

Дмитро

Скажіть, а чому на Селф так важко запчастини знайти? Як бі не ви, прийшлось би щось лампічіть з аналога якогось. дякую, що допомогли й швидко привезли! буду звертатись і далі.

.