(050) 770 21 09

Пн-Сб 8:40-19:30

(067) 901 84 08

(050) 155 73 65

RU | UA

Каталог автозапчастин для Great Wall

Особливістю компанії є те, що вона повністю приватна. У Китаї не прийнято, при комуністичному ладі володіти повністю приватними компаніями, проте Great Wall отримали на це дозвіл зважаючи на виконання військових замовлень. До складу концерну Великої Стіни входять 4 великих складальних лінії з тестовими полігонами і дослідними відділами, а також більше 20 дочірніх, що спеціалізуються на виробництві запчастин та дрібновузлового складання. Great Wall абсолютний лідер з виробництва позашляховиків і пікапів для Китаю і деяких інших ринків світу.
Перші прийшли в Україну і РФ автомобілі під маркою Great Wall відрізнялися високою прохідністю і досить для наших доріг надійністю ходової та двигунів. Багато компанії, оцінивши перспективи зростання цін на автомобілі купували позашляховики з запасом, чому сьогодні невимовно раді. Представлені на нашому ринку, в основному другого і третього покоління, однак збереглося не мало представників перших надходжень. Природно, всі вони потребують ремонтів, тому ринок запчастин Great Wall досить великий.
Каталог автозапчастин для Great Wall
Найбільша особливість першого покоління – прохідність. Все інше, як би, додавалося саме до неї. Надалі, частина цієї самої прохідності була віддана на відкуп комфорту, безпеки і опцій, без яких неможливі сучасні авто. Саме такими, комфортними, міцними, безпечними, і прохідними є автомобілі, представлені автосалонами по всій країні. Про головне, на останок – при всіх своїх характеристиках і особливостях машини стоять помітно дешевше будь-якого конкурента в класі, завдяки тому, що компанія приватна і робота її постійно поліпшується зважаючи вимоги по якості на держзамовлення Китаю.
Магазин chery.net.ua – єдиний в Україні, що пропонує запчастини для Great Wall з власних складів. Каталог, зібраний нами представлений не тільки оригінальними з/ч, а й перевіреними в дії аналогами від компаній, що виробляють окремі компоненти.
Цінова політика нашого магазину націлена на максимальну вигоду покупця, оскільки поставки налагоджені напряму без посередників, а значить наші роздрібні ціни найнижчі серед пропозицій.

Відгуки клієнті

Направляющая тормозного суппорта переднего, верхняя

Дедулькин Юрий

Судя по фото, запчасть хорошая и она устанавливается с резиновой манжетой в отличии от верхней ( без манжеты)?! ЗАКАЖУ, позже напишу отзыв

Панель багажного відділення права

Леня

Офигенно точно вылитая панель! Стала вообще без проблем. Ни зазоров, ни люфтов ничего нет. Это просто супер! надо и вторую поменять, бо поизносилась. За такую то цену))

Втулка трапеции стеклоочистителя Great Wall Hover

Олег

Вот за этой фигней гоняюсь второй месяц по всей Украине! пока не подсказали этот магазин. Все отлично! спасибо, доволен, можно расслабиться))

Стеклоподъемник пятой двери в сборе Safe(Оригинал)

Андрей Егорович

Подъемник оригинальный, поэтому встал на свое место без проблем и работает без сучка и задоринки. За качество и говорить ничего не надо - и так все ясно. Получил уже на второй день и сразу поставил. Отлично!

Шестерня диференціала(головна пара 8:39)

Ігор

ну от і прийшов час ремонтувати діференціал. де покупать - не вагався жодного разу. Для себе вже давно все тількі тут беру. том й на ціну майже не дивлюсь ніколи. Значить, вона так стоє. Поставили і я дуже задоволений результатом!

Вентилятор радиатора с диффузором

Дмитро

Скажіть, а чому на Селф так важко запчастини знайти? Як бі не ви, прийшлось би щось лампічіть з аналога якогось. дякую, що допомогли й швидко привезли! буду звертатись і далі.

.